Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha oda költözne hozzátok a 16 éves lányotok 24 éves barátja?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 20:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

16 évesen tanuljon, ne a p...nája legyen az elsődleges.

2016. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%

Mit szóljak olyanhoz, ami nem történik meg?

Szó se lehet róla.

2016. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem engedném. A tizenhat éves lányom még ne éljen együtt a pasijával, bőven ráér majd akkor ha önálló életet kezd.


Amúgy a pasi tőlünk járna melózni? Vagy úgy gondolják hogy őt is nekem kellene etetnem, meg fizetni a rezsit utána? na ne...

2016. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
95%
#13 xD Van benne valami nem is értem hogy gondolta a Lány meg a Fiú. Egyetértek az elöttem szolókkal!!!
2016. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, mert szó sem lehetne róla, hogy ez megtörténik.
2016. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Annak is örülhetne, ha egyáltalán fiúja lehetne.
2016. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
87%

Egy 16 éves lánynak alapból kor szempontjából nem túl jó választás egy 24 éves pasi. Nekem már ez sem tetszene. De ha normálisnak tűnne, akkor ám legyen. Viszont 24 évesen ne a barátnője családján élősködjön, hanem menjen tanulni vagy/és dolgozni. De ennyi idősen már szerintem inkább dolgozni. Vagy ha már nálatok élősködik legalább segítsen benneteket, szálljon be a számlákba, adjon bele ő is egy kis pénzt, ha már mosol, főzöl, takarítasz rá. Ez az egyik tanácsom, ha megengeded. Akkor moat sorolom a hátrányait, hogy szerintem miért ne engedjétek.

A lányotok nyílván tetől talpig szerelmes, se lát, se hall. 16 éves. Le sem érettségizett még, nincs rendes fizetése ha esetleg dolgozik akkor csak diákmunkás lehet. Ha ez a pasi hozzátok költözik, akkor elfogja vonni minden figyelmét a tanulásról.

Aztán. Egy háztartásban élő turbékoló szerelmespár nyílván "olyan" dolgokat is csinál. Csók, tapi, összebújás és ha eddig nem tették meg, akkor a srác beköltözése után 100% hogy szexelni is fognak. Én biztosan kellemetlenül érezném magam, hogy kb. csukott szemmel kell járnom, nehogy ilyen dolgokat lássam csinálni a lányom egy 24 éves férfival.

És nem te vagy a pasi anyja, nem vagy köteles eltartani.

És az is kellemetlen lenne, hogy a házamban kerülgetnem kell valakit meg a kedvében járnom.

Én a helyedben tutira nem fogadnám be. 24 éves életképes felnőtt férfi, álljon lábra és tartsa el magát.

Ha a lányodnak nem tetszik, akkor így járt. Nem ő dolgozott meg azért a házért, amibe minden nap hazajön és otthon fűtés, meleg étel várja. A saját házába majd azt visz akit akar, de ne érezd magad rosszul ha nemet mondasz.

Ha esetleg mégis úgy döntesz, hogy nálatok lakhat, akkor legalább azt érd el, hogy a srác húzzon dolgozni vagy valamit kezdjen magával, ne csak üljön ott meg dugja a lányotokat, ti meg ezt tűrjétek és eltartsátok. Menjen dolgozni és adjon némi pénzt bele a dolgokba ő is.

2016. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%

Jó poén.

Nem túl életszerű, hogy a lány csak úgy hazaállít, miszerint "Józsi mostantól velünk él" és a szülőknek semmi beleszólása nincs, max. véleménye.

Normális családban azért nem így van.

2016. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%
Kizárt :)
2016. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%
Hát ide biztos nem :D 24 éves felnőtt fiatalember oldja már meg a lakhatását egyedül, ne nekem kelljen. A 16 éves lány meg ne akarjon még a pasijával élni, mert még bőven nincs abban a korban, amikor ez időszerű lenne számára. Találkozhatnak, hétvégente egy-egy éjjel akár nála is alhat, de tizenhat évesen lakjon otthon, méghozzá a pasija nélkül. Mondjuk ha idősebb lenne, akkor sem szeretném, hogy az aktuális fiúja becuccoljon hozzánk.
2016. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!