Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig szólhat bele...

Hány éves korig szólhat bele az apám az életembe?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és olyan mint ha fogoly lennék otthon.Amikor hazajövök az iskolából fel kell hívnom telefonon az apámat,ha 1 kicsit később hívom fel már számon kéri hogy miért.A tesóm kapott autót mert segített nekik apám,és már 20 évesen elköltözhetett otthonról a pasijához,én meg 21 évesen sem aludhattam a pasimnál,és a pasim ezért szakított velem.Amikor mondtam hogy mi szeretnék lenni,beleszólt hogy az nelegyek és most olyan szakmám lessz amit nem is szeretek csinálni,csak azért mert azt mondta,hogy nincs másra lehetőség.És tagadja hogy ő nem mondta hogy ez legyek.Sohasem védett meg amikor piszkáltak az iskolába,hanem azt mondta hogy ne hozzam haza az iskolai problémáimat.Amikor mondtam h azzal szeretném megünnepelni hogy ha leteszem a szakmát h elmegyek külföldre,akkor rögötn azt mondta hogy az büdös ország,csak azért mert minden külföldit utál,és ccsakl magát szereti.Meg hogy inkább pénzt kéne keresnem és nem elkölteni,és nem is az ő pénzén mentem volna,hanem ösztöndíjból.Ja és csak üvöltve tud velem beszélni ilyenkor.Ő meg alkoholra költi a pénzét és mindenbe beleszól,a tesóm a kis kedvencemert egész életében őt védte,a tesóm nem is beszélget velem mert el van száva magától,olyan mint ha nem is lenne a tesóm.Ja és cak úgy nem is szoktam szórni a zsebpénzemet,hanem azt veszek belőle ami kell.Szerintetek nem olyan mint ha az apám fogva tartana,mint ha otthon börtönbe lennék?
2010. ápr. 22. 16:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16:44-nek: szerinted ez nem nagy probléma?
2010. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
addig szólhat bele, amíg az ő házában laksz, az ő kenyerét eszed
2010. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én ha legközelebb ordibálna, vagy megtiltana valamit, akkor kerek perec megmondanám hogy már felnőtt vagyok, van jogom ottaludni a barátomnál. és a többi...meg csak simán ne hívd fel. hanyagold, aztán ha keres egyszerűen nyomd ki.
2010. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem apu mindig azt mondta, hog y"ameddig az én kenyeremet eszed...", "ameddig az én házamban laksz...". Most már nem eszem a kenyerét és nem lakom a házában, mégis mikor eljön osztja az eszet. csak nem hallom meg.

Anyukád van? Mert ha nincs, akkor azért bánik így, mert nem akar egyedül maradni.

2010. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,nincs anyukám,mert meghalt:))
2010. ápr. 22. 19:31
 26/26 anonim ***** válasza:
és te ezen mosolyogsz?!
2010. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!