Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befurakszik az életembe és...

Befurakszik az életembe és "elcsábítja" a páromat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, osztálytársak vagyunk. Idén jött egy új fiú, aki szó szerint "elcsábítja" a páromat. Teljesen rámászott, szünetekben fogja, húzza el tőlem, cicceg ha velem van, ha néha ölelkeznénk vagy beszélgetnénk jön és már cicceg hogy na gyere már gyere már be stb. Olyan mintha versenyezni akarna velem, na kivel lehet most többet együtt a párom. Eddig mindig úgy volt hogy suli után együtt voltunk 1-2 órácskát. Sajnos ez már nem lehetséges mert én tanfolyamra járok ő pedig vezetni tanul így hétköznap alig-alig tudunk együtt lenni. Egy osztályba járunk de komolyan van hogy egy nap csak a köszönésig jutunk el mert jön ez a csótány és egyből rántaná el. Párom pedig örül hogy végre van barátja, mert az egyikkel összeveszett, a másik beteg, de már ő is beismerte nekem hogy kezdi idegesíteni amit ez a fiú művel. Kezdek azon is elgondolkodni hogy lehet hogy homokos ez a fiú. Folyton hozzáérteti a combját a párom lábához, szünetekbe összeér a válluk, megy utána mint egy pincsikutya. Ami a legrosszabb hogy rászoktatta a játékgépezésre. Most már ha van egy kis pénze akkor is arra költi. A viselkedése felém nagyon bunkó lett. Úgy kell könyörögni hogy pár percet töltsön velem.


Ami a legrosszabb hogy én biztattam. Én is örültem hogy lesz végre egy haverja akivel el lehet, akivel tudnak találkozgatni hébe-hóba. De nem arra gondoltam hogy most már suli után kocsma van, hétvégenként játék van, meg buli (nélkülem!).. Úgy érzem nagyon kezd tönkre menni a kapcsolatunk mert én nagyon boldogtalan vagyok így. Nem akarok egy ilyen után következni aki ráadásul hazudik is mint a vízfolyás ( ennyi meg ennyi pénzük van, ennyi kocsijuk van, ennyi és ilyen drága játéka van, ennyi meg ennyi földjük van- ami biztos hogy hazugság mert édesapám földműves és a környéken mindenkit úgy értem minden gazdát ismer, ismeri pontosan hogy ez kinek meg kinek a földje, de még csak olyan nevűről nem is hallott mint amit mondtam neki, és a fiú sosem viszonozza párom meghívását, mindig csak pároméknál vannak)..


Elegem van.. Folyton odaturakszik, ha átölelem a kedvesem olyan szorosan áll mögötte hogy érzem a leheletét! Mit tegyek? most is itt ülök és várom hogy jöjjön a barátom de ezek szerint megint kocsmába mentek. A vicc az hogy a barátom alkohol és játékgép gyűlölő volt, egy szülinapra nem jött el velem soha ami kocsmában volt tartva annyira undorodott tőle.. Miért lettem ennyire elhanyagolt? Még annyit hozzátennék hogy ha mondja a párom ennek a fiúnak hogy ma velem lesz, a fiú meggyilkol a szemeivel meg mondogatja hogy hát k*rvajó, k*rvajó, mi a francnak vagy vele stb.. Egyszer elmentünk szórakozni erre nem megjelent hirtelen...?


Annyira elegem van , annyira boldogtalan vagyok, mindennap sírok magányosan, már a szakítás is megfordult a fejemben de annyira szeretem ezt a fiút hogy nem igaz! Nem tudom elengedni egyszerűen, annyi próbán átmentünk már, annyian szét akartak bennünket választani!


Kétségbe estem kérlek segítsetek


Köszönöm annak aki elolvasta, elnézést hogy hosszú lett!


18/L párom 17/f


2011. márc. 17. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bizony, most meg kell küzdened a lányért, ahogyan egy férfihoz illik, ez az udvarlás egyik lényege. Még nagyon nem a "párod", ahogy te gondolod, csak udvarolsz neki, és hát udvarlóból lehet akárhány. A lány majd eldönti, hogy végül kivel akar maradni, addig te igyekezz, hogy ki ne ess nála a kiskosárból.
2011. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy így alakulnak a dolgad. Rendes srác vagy, kitűnik az írásodból.


Azt javaslom, hogy nagyon komolyan beszélgess el a barátőddel, mert így úgy látszik, hogy nem is vagy fontos neki. Hátha észhez tér majd. De ne indulatosan, hanem egy mély és komoly beszélgetésre gondolok.

Ha viszont ennek hatására sem változik semmi, akkor neked kell változtatni, mivel nem lenne jó, ha megaláznád magad ezzel. NE légy papucs!


A lány meg mahd 2-3 év múlva rájön, hogy mekkora nagy hülye volt.

23/L

2011. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok az aggódó és kétségbeesett barátnő akinek a barátját elcsábítja egy másik fiú, elnézést ha félreérthető voltam..
2011. márc. 17. 13:36
 4/19 anonim ***** válasza:
Én meg az első válaszoló vagyok, akkor bocsi a válaszért, visszavonva.
2011. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nem tudtok olvasni?? 18/L és a párja a fiú!!

szerintem mondd meg a barátodnak hogy zavar, a srácnak meg hogy menjen a francba..ez a legegyszerűbb.

2011. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hülyék, észt osztotok, úgy hogy fel sem fogjátok ki és mit ír! Ha...Ha..
2011. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem ért a szóból. Azért tapad ennyire mert az egész osztály utálja, mert egy humortalan hülye, mindenkit végigkritizált ez milyen ronda, az milyen ronda közben ő egy ( nem kamuból) kb 180 magas és 120 kilós valaki.. Elvárja hogy segítsek neki dogáknál folyton kiabálgat nekem hogy ezt tudod azt tudod, mire azt válaszolom hogy igen tudom de nem segítek.. Amikor kártyáznánk be akar szállni akkor is elküldöm, le se sz*ja ugyanúgy odaül.. Ma már direkt siettünk leosztottuk hamarabb hogy ne tudjon beszállni de pont odaért :@ .. Mindenki utálja és nem túlzás.. Nem értem hogy a barátom mit eszik rajta... :S
2011. márc. 17. 13:42
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
ha a homoszexuális elméletedet elmondanád a barátodnak akkor másképp állna hozzá...ha mégsem, akkor rá is lehet gyanakodni.: S (Y)
2011. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam már, nekem faterom mondta hogy erre nem gondoltam e még, barátom csak annyit mond rá hogy azért hülyeség mert egy ekkora ember nem tud úgy ülni hogy ne érjen hozzá... Azért azt nem hinném hogy a párom homi lenne csak hülye..
2011. márc. 17. 13:47
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ez úgy tűnik, hogy nem csak a másik srácról szól. A párod éretlenebb, mint Te, és szerintem eszébe se jut, hogy fájdalmat okoz. Két esetet tudok elképzelni:

1. leültök beszélgetni, sikerül megértetni vele a gondot lehetőleg sírás és "hiszti" nélkül. Ekkor van rá remény, hogy felnő a feladathoz, vagyis Hozzád és a kapcsolatotokhoz, vagy nem, és "kisfiú" marad, és pajtás kell neki, akivel játszhat, nem pedig nő.

2. a beszélgetés során nem sikerül rendezni. Ekkor idő kérdése, mikor lesz eleged és lépsz ki. Megteheted, hogy azonnal, vagy pedig kivárhatod, míg már annyit kínlódtál, hogy megszűnik a szerelem benned is...

2011. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!