Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befurakszik az életembe és...

Befurakszik az életembe és "elcsábítja" a páromat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, osztálytársak vagyunk. Idén jött egy új fiú, aki szó szerint "elcsábítja" a páromat. Teljesen rámászott, szünetekben fogja, húzza el tőlem, cicceg ha velem van, ha néha ölelkeznénk vagy beszélgetnénk jön és már cicceg hogy na gyere már gyere már be stb. Olyan mintha versenyezni akarna velem, na kivel lehet most többet együtt a párom. Eddig mindig úgy volt hogy suli után együtt voltunk 1-2 órácskát. Sajnos ez már nem lehetséges mert én tanfolyamra járok ő pedig vezetni tanul így hétköznap alig-alig tudunk együtt lenni. Egy osztályba járunk de komolyan van hogy egy nap csak a köszönésig jutunk el mert jön ez a csótány és egyből rántaná el. Párom pedig örül hogy végre van barátja, mert az egyikkel összeveszett, a másik beteg, de már ő is beismerte nekem hogy kezdi idegesíteni amit ez a fiú művel. Kezdek azon is elgondolkodni hogy lehet hogy homokos ez a fiú. Folyton hozzáérteti a combját a párom lábához, szünetekbe összeér a válluk, megy utána mint egy pincsikutya. Ami a legrosszabb hogy rászoktatta a játékgépezésre. Most már ha van egy kis pénze akkor is arra költi. A viselkedése felém nagyon bunkó lett. Úgy kell könyörögni hogy pár percet töltsön velem.


Ami a legrosszabb hogy én biztattam. Én is örültem hogy lesz végre egy haverja akivel el lehet, akivel tudnak találkozgatni hébe-hóba. De nem arra gondoltam hogy most már suli után kocsma van, hétvégenként játék van, meg buli (nélkülem!).. Úgy érzem nagyon kezd tönkre menni a kapcsolatunk mert én nagyon boldogtalan vagyok így. Nem akarok egy ilyen után következni aki ráadásul hazudik is mint a vízfolyás ( ennyi meg ennyi pénzük van, ennyi kocsijuk van, ennyi és ilyen drága játéka van, ennyi meg ennyi földjük van- ami biztos hogy hazugság mert édesapám földműves és a környéken mindenkit úgy értem minden gazdát ismer, ismeri pontosan hogy ez kinek meg kinek a földje, de még csak olyan nevűről nem is hallott mint amit mondtam neki, és a fiú sosem viszonozza párom meghívását, mindig csak pároméknál vannak)..


Elegem van.. Folyton odaturakszik, ha átölelem a kedvesem olyan szorosan áll mögötte hogy érzem a leheletét! Mit tegyek? most is itt ülök és várom hogy jöjjön a barátom de ezek szerint megint kocsmába mentek. A vicc az hogy a barátom alkohol és játékgép gyűlölő volt, egy szülinapra nem jött el velem soha ami kocsmában volt tartva annyira undorodott tőle.. Miért lettem ennyire elhanyagolt? Még annyit hozzátennék hogy ha mondja a párom ennek a fiúnak hogy ma velem lesz, a fiú meggyilkol a szemeivel meg mondogatja hogy hát k*rvajó, k*rvajó, mi a francnak vagy vele stb.. Egyszer elmentünk szórakozni erre nem megjelent hirtelen...?


Annyira elegem van , annyira boldogtalan vagyok, mindennap sírok magányosan, már a szakítás is megfordult a fejemben de annyira szeretem ezt a fiút hogy nem igaz! Nem tudom elengedni egyszerűen, annyi próbán átmentünk már, annyian szét akartak bennünket választani!


Kétségbe estem kérlek segítsetek


Köszönöm annak aki elolvasta, elnézést hogy hosszú lett!


18/L párom 17/f


2011. márc. 17. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Vesd be a női eszközöket: szépen fű alatt kezdd el terjeszteni a pletykát, hogy a gyerek homokos.

- Mesélgesd mindenkinek, hogy láttad bemenni egy melegbárba (ha kell, majd adok címet :) ),

- hogy egyik barátnőd látta őt egy fiúval csókolózni,

- hogy a számítógépen, miután ő otthagyta, meleg oldal (mondjuk a Pride.hu) volt megnyitva;

- vegyél egy melegmagazint (vannak ingyenesek is ;) ), és csempészd a cuccai közzé, úgy, hogy mások észrevegyék majd;

- szerezz róla fotót, és regisztrálj be vele, meg valami ráutaló felhasználónévvel meleg oldalakra;

és így tovább.


Kavard a szart, ahogy egy igazi nőhöz illik! :)

Csináld ki a s*ggfejt! ;)

2011. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Először is én megbeszélném a párommal hogy vagy leszoktatja magát a játékgépről a piáról és vele együtt lekoptatja a havert is vagy agyő.Én nem fogadnám el hogy a párom sokkal többre tart egy játékgépet mint engem.Lehet hogy az eleje szép volt de ha nem hajlandó ezen változtatni akkor kalap,kabát.Kettő a srácnak meg megmondanám hogy ha holnapra nem hagyja békén a pasidat akkor feljelented zaklatásért(persze ez nem elég hozzá hogy el is ismerjék hogy zaklat de legalább megijeszted)mindenesetre ne hagyd magad ha odaül játszani közétek fogod a lapokat és odébb ültök ezt addig csinálva míg meg nem unja ha pedig épp öleld a barátod és a közelben van rászólsz hogy büdös a lehelete:)és ha cicceg meg azt mondja kurv@ jó stb.Azt mondod jó hangosan igen kurv@ jól fogunk szórakozni remélem te is találsz magadnak egy ilyen jó pasit:Dvagyis viccelődve vágj vissza de legyen a szövegednek azért éle is hogy fogja az adást
2011. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hááát nehéz ügy.

Beszélj a régi haverjaival,hogy ők, hogyan látják a helyzetet. Ha egyet értenek veled, akkor együtt beszéljetek vele.

Én rákérdeznék, hgyha eddig ki nem állhatta a gépeket és a kocsmát, akkor most miért lóg ott, és miértveri el a pénzét?!

Ja, és lehet, hogy megmutatnám neki az ide érkező válaszokat is....Előfordulhat, hogy észhez tér.

Ha nem, akkor rá kell jönnöd,hogy ennyi volt.

17 éves, még nem egy felnőtt férfi, de a hormonok dolgoznak. Mondjuk még elővehetsz néhány női praktikát is...szexi fehérnemű, csábos sokatsejtető mosoly, rebegtető szempillák, ha (és jöhetnek a kikötések).

De lehetsz drasztikus is. A következő ciccegés után szólja pasidnak: Hallottad ezt?! Hogy jön ő ehhez?! Vagy leállítod végleg, vagy végeztünk!

1-2 hét mosolyszünet, és ha valóban fontos neki a kapcsolatotok, akkor nyüszítve megy hozzád. Ha pedig nem, akkor feleslegesen pazaroltad rá az érzelmeid.

Fiatal vagy még ahhoz, hogy rajta keseregj!


Minden jót!

2011. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a baj hogy szemtől szembe nem tudok vitázni. Hiába van mellettem ezernyi meg ezernyi érv. hiába tudom hogy nekem van igazam, de mégis elakadok, olyan magyarázatokat ad. Ma is miután kiírtam a kérdést esett meg persze cigiszagúan ( nem dohányzik hanem a kocsma miatt ahova járnak).. Persze egyből megkérdeztem hogy kocsmázni voltál? ááá csak öt percet..Mondok neki hogy pedig megbeszéltük hogy felhívsz ha végeztél a suliban..Ő félreértett engem. És kifakadtam hogy elegem van hogy én vagyok a második, régen nem így volt és hogy én azokat az időket szeretném visszakapni. Erre annyit válaszolt hogy pedig azok az idők elmúltak..Meg hogy fogjam fel hogy nem én vagyok a második mert akkor lennék az ha hétfőtől szombatig csak ezzel a fiúval lenne és hogy neki meg elege van hogy folyton emiatt van baszogatva és hogy hadd ciccegjen, meg k*rvajózzon mért nem röhögöm csak ki.. Mondtam hogy érdekes pont te undorodtál a kocsmáktól arra se mondott semmit. Mondtam hogy az én kedvemért bezzeg sosem jöttél volna el. Háát most se az xy miatt megyek el...


1 hete megbeszéltük hogy ma mielőtt megy vezetni elmegyünk megiszunk egy turmixot. Hát persze nem lett belőle semmi.. Bezzeg kocsmára volt ideje.. Aztán közölte hogy még csak vissza se jön.. De persze előtte csináljak már neki üdítőt.. Csináltam és elment. Közeleg a névnapja, apa barátnője azt javasolta hogy vegyem semmibe, ne szóljak hozzá..

2011. márc. 17. 16:12
 15/19 anonim ***** válasza:
Már bocsi de én már réééges rég elhagytam volna.Ha ilyen tapló veled meg azok az idők elmúltak,plusz állandóan a kocsmában van az azt jelenti hogy alkoholista lett és soha többé nem kapod vissza pont azt a palit akibe beleszerettél.Sajnálom de nemhogy a régi szép idők de a szerelem is elmúlt,mert ha adtál neki esélyt és ilyen flegmán válaszolt vissza rá az már minden csak nem szerelem az ő rsézéről
2011. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Inni még nem iszik hálistennek asszem 2-3 hete ivott egy sört csak a k*rva játékgép megy:@ Persze ezt is megtudja magyarázni: mert az jobb lenne ha otthon gépeznék? Az is pénzt fogyaszt mert fogy az áram.. A fiúk mindent megtudnak így magyarázni?
2011. márc. 17. 18:38
 17/19 anonim ***** válasza:
meg, és ha mindig csak kimagyarázza magát de sose vállalja a felelősséget arra később sem támaszkodhatsz
2011. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ezek után jobb, ha beletörődsz, hogy vége. Nem kell utána futni. Majd rájön, hogy rossz lóra tett, de lehet, hogy már késő. (Ha meg nem, akkor jobb minél előbb szakítani vele.)Inponál neki az új barát, hogy "menő", meg vagány dolgokat csinál(nak), és ők a "macccsóók". Ilyennel lehet szédíteni egy kamaszt. Nem érett ő egy komoly kapcsolatra, bármennyire is szeretnéd.

Hagyd,menjen csak.


Üdv!

2011. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia! Gondolom már megoldódott az ügy hiszen kb 1 éve volt sőt több, de azért gondoltam leírom. Nekem 4 éve van barátom mostanában egy sráccal rengeteget beszélget írogatnak egymással órákon át már sokat gondolkoztam rajta hogy csaj de mivel hallottam már hangját ezért erről letettem csak chatelni szoktak mert a srác máshol lakik, mint írtam 4 éve együtt vagyunk csak az a baj mostanában kicsit fura ha elmegyünk valahova sétálni meg se fogja a kezem, nem csókol meg nap mint nap itthon és máshol sem, néha van szex de az is mint a fehér holló, alig beszélgetünk szinte még is azzal a sráccal meg órákig képes gépelni, én nem gondolkozom szakításon meg ilyesmin, de akkor is rosszul esik, meg a másik meg az séta közben kissé megnézi a miniruhás csajokat én meg megalázva érzem magam miatta. Úgy hogy minden f@sza. Úgy hogy ha eddig nem sikerült valahogy beszéld meg vele, de ne állj kicsinyes bosszút ne süllyedj le a srác szintjére. Amúgy tippem szerint meg azért ilyen az a srác mivel írtad 120kg gondolom nincs sok barátja és mivel párod foglalkozik vele ezért vérszemet kapott hogy végre valaki ezért van rámászva, a maga iránt érzett gyűlölet miatt, meg valószínű másokra vetíti ki, ezért sérteget mindenkit.
2012. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!