Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tűritek a párotok...

Meddig tűritek a párotok munkanélküliségét?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 19:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

5ös vagyok. Szépen lepontoztatok, de reagálok a 9re. Ha az 1-2 év alatt tanul, képzi magát, közben állásinterjúra jár, "hasznosítja magát" (pl udvar szépítés, kisebb felújítás), akkor nem hagynám el. Amúgy is ez lenne az utolsó, amit megtennék, és akkor ott már más probléma is lenne köztünk. Ha csak itthon fekszik, belustul, a gépet csak filmezésre használná, állást nem keresne, akkor sem az elhagyás lenne a megoldás (ahogy egy előbbi írta, őt is támogatták). Ahogy a páromat ismerem, ha ő ilyen szinten ellustulna, akkor az már depresszió lenne, aminek lekűzdésében segítségre van szüksége. Én mellette állnék, tudod: "jóban-rosszban... " És biztos vagyok benne, hogy ez fordítva is így lenne. Ő nem volt még munkanélküli, én 2 hónapog kerestem munkát, de közben gyesen voltam a nagylánnyal.

32N

2016. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Bármeddig tűrném, még akkor is, ha nem akarná. De egyébként sem sütném rá, hogy nem akarja.
2016. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%

Itt a gyikon:

Ha férfi, akkor szemét és egy percig sem lehet eltűrni.

Ha nő, akkor teljesen természetes...

2016. szept. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

# 13


Jaj, hagyjuk már, mennyit ekézik a nőket...egyszer feltettem kérdést, mint nő, aztán mint férfi, hát konkrétan nőként szét szedtek, és nem is volt durva a kérdés.


Kérdésre: addig tűrném, ameddig nem talál, milyen kérdés már ez? Mondjuk több szemponttól is függ, egyik barátnőm párja egy évig nem dolgozott, de mellette a házimunkára is szart, mindent a nőre hagyott, na ez viszont eléggé tré.

Az én barátom munkanélküli volt fél évig, amikor megismertem, otthon lakott, de maximálisan segített a szüleinek, ház körüli munkák, főzött, takarított, stb.

2016. szept. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha keresi az új munkát, tényleg akar dolgozni, akkor hónapokig. Viszont ha ilyen sok ideig nem talál melót akkor inkább biztatnam egy új szakma / tovább képzés elkezdésében. De ez csakis komoly kapcsolatban. Egy pár hónapos se veled se nélküled kapcsolat nem érne ennyit. De egy komoly kapcsolatban a legjobbat akarom a másiknak. Úgyhogy támogatnám amíg kell.

Nyilván ha szándékosan nem keresne új melót, az más tészta.

2016. szept. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

A kerdest igy is fel lehet tenni nöknek : mennyi ideig lehet elturni, ha egy ferfi penztelen lett ?

A ferfiaknak meg ezt a kerdest lehetne feltenni : meddig lehet turni egy olyan nöt , aki csúnyán elhizott , megrútult ?

2016. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#13: Az önző sértődöttséged kielégítésére egy könnyebb utat választasz, hogy azt mondd, a nők bunkók, ahelyett, hogy felelősséget vállalnál azért, aki vagy?
2016. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

Ha van mibol elnie, nem tolem ker kolcson, nem en hivom meg vacsorazni, moziba, wellnessezni akkor nem zavarna. Ha nekem kellene fizetni mindent akkor ott hagynam. Nem fogok egy ferfulinek fizetni mindent vagy barmit megvonni magamtol amit megtehetek.


N.

2016. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%

Ismerem a páromat, tudom, hogy nem ücsörögne egész nap a tv előtt a fenekét vakargatva, hanem addig marhára hasznossá tenné magát otthon, próbálna állást szerezni, vagy esetleg elkezdene egy harmadik szakmát.

Így addig tűrném, amíg csak meg tudjuk oldani a megélhetést az én fizumból. Ha éheznünk kéne úgy, akkor azért rábeszélném, hogy valami bármilyen munkát vállaljon el, amíg nem kap a végzettségének megfelelőt, hadd tudjuk már fizetni a számlákat.. de ha megélünk, akkor nem lenne gond, akár 1-2 évig se.

Anyukám is volt otthon anno 2-3 évet, azalatt tanfolyamra járt, szakmát és nyelvvizsgát csinált, gyönyörűen helyre pofozta az egész kertet (akkor újonnan vett ház, a kert üres föld és gaz volt előtte), és közben folyton pályázgatott állásokra, így szerintem semmi gond nincs vele, még így se, hogy hosszú ideig tartott.

Csak akkor gáz, ha a megélhetés a tét, de akkor meg kitalálnánk valamit.

2016. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
18as vagyok. Mellesleg felnott embernek annyi tartalek felretett penze kell hogy legyen amibol egy evig meg tud elni ha BARMI tortenik vele. Nem nagylabon, havonta nyaralgatva. Barmi johet: betegseg, elbocsatas, o sokall be a munkahelyen.
2016. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!