Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen negatív tulajdonsága...

Milyen negatív tulajdonsága van a férjeteknek?

Figyelt kérdés
Tehát annak az ellentétére gondoltam, "ami miatt beleszerettetek". Ami azért még elviselhető gondolom, ha együtt vagytok.
2010. ápr. 22. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!



Igazából nem tudok neked negatív tulajdonságot írni, és nem azért mert tökéletes, hanem mert ha leírnám, hogy szeret néha a gép előtt ragadni - az rám is érvényes pl. 1 pici hibája van, hogy mindent azonnal meg akar csinálni, és lelkesen belevág, még ha 2 órai munka is, vagy máskor is csinálhatná. Akkor nem tűr ellentmondást:)De ezzel együtt nagyon szeretem.

2010. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Keveset foglalkozik velünk :( ez alatt azt értem,hogy ha hazaér:vacsi,tv,fekvés...és hol vagyunk mi?
2010. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Utálom, amikor kajálás után brutál hangosakat böfög -érdekes, én halkan is meg tudom oldani.

Utálom, amikor egy méteres körzetemben pukizik, mintha ott se lennék.

Utálom, amikor szándékosan akkorát, olyan hangosan ordítva tüsszent, hogy megrepednek a falak -ő meg válltig állítja, hogy nem tudja halkabban megoldani.


Nagyjából ennyi. Kis problémáknak tűnnek, de nagyon idegesítőek a mindennapokban.

Amúgy példás ember.

2010. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sértődékeny,és kicsit hisztis...én pedig direkt nem vagyok vevő rá.Így,mivel nincs hozzá partner,viszonylag

gyorsan abbahagyja.Van 2 gyerekünk,szóval elviselhető,és kezelhető is ez a kis hibája.

2010. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
hülye
2010. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

13.04 vagyok újra.


Ja és csámcsog...


Amúgy ezeket csak otthon csinálja, szóval nem egy cro-magnoni emberről van szó.

2010. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kegyetlenül horkol :)


Ha kajál akkor mindig kihív engem is,leül aztán meg mondja h pakoljak elő...:)


Ha leveszi az aznapi ruháit akkor sugárba dobja el az ágy elé...

2010. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
omnipotens
2010. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Káromkodik minden apró dolog miatt és , ha agyon verném se ismerné be, hogy hibázott és nekem van igazam.

De ezek olyan dolgok, amit vagy nem is hall meg inkább az ember vagy csak legyint.

2010. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

-feltűnési viszketegség

-hanyagság

-figyelmetlenség

2010. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!