Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam el ezt a rokonomat...

Hogy hívjam el ezt a rokonomat az esküvőmre?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom 30 éves nő. Ő egy elég furcsa kapcsolatban él, három párja van. Két pasi, és egy nő. Külföldön élnek, állítólag ők szeretik így egymást. Bár a két pasi nem szexel egymással, de képzelhetitek milyen durva lenne az idős rokonok előtt ha elhívnám. Most akkor mindhárom párját hívjam el vagy hogy csináljam? Egyedül nem jön haza sem, négyesben jönnek mindig. A konzervatív rokonok ki fognak akadni ha beállítanak. De a csaj rendes, jó fej. Ti ilyen extrém helyzetben mit csinálnátok? Ráadásul a nagyszülők nem tudják ha eljönnek kiderül, és az esküvőre rányomja a hangulatot? Ti mit tennétek?
2016. szept. 7. 16:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Simán észrevehető, hogy van köztük valami. Tudom, hogy így nehéz elképzelni mert négyesben élnek de így van. Nagyiék az ilyeneket kiszúrják. Ha megjátszák, visszafogják magukat akkor talán nem lesz gond.
2016. szept. 7. 17:17
 12/17 anonim ***** válasza:

Bocs, félre nyomtam.

Tehát, ha van olyan jó a kapcsolatotok, akkor simán beleegyezik.

2016. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a "párjai" bírják egymást, akkor nyugodtan hívd meg mindegyiküket, küldj nekik meghívót, így elkerülheted az esetleges sértődést. Előtte vagy utána pedig mindenképp beszéld meg az unokatesóddal, hogy döntse el ő, hogy kit akar hozni, vállalja-e a kapcsolatot a rokonok előtt vagy inkább úgy tesznek, mintha nem lenne köztük semmi. Mivel írtad, hogy egy nővel és két férfivel él kapcsolatban, így akár a következő eset is felvázolható a rokonok előtt: az egyik férfi lesz az ő párja, a nője lesz a barátnője a másik férfi pedig a barátnője pasija. Így szerintem teljesen vállalható ha kicsit visszafogják magukat.
2016. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hívnám meg. Nem izgulnám végig az esküvőmet botránytól félve.
2016. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

De mégis hogy derülne ki? Minden rokonnak elmesélik, hogy mikor melyikkel milyen pozitúrában? Vagy a rokonok leselkednek a hálószobába?

Én meghívnám őket, és senkinek nem kötném az orrára, hogy ők milyen formációban élnek, elvégre is, senkinek semmi köze hozzá.

2016. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán megoldható, két férfi, két nő = két pár, a többi vendég szemében. Csak nem gyógyulnak mindannyian egymásra a táncparketten :)
2016. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Milyen jó arcok lehetnek! :D Még ilyet nem hallottam. Olyanról már igen (sőt film is van belőle), hogy 2 pasi 1 nő egy kapcsolatban, de ilyen négyesről még nem. Bírom az ilyen nem éppen hétköznapi dolgokat :) Sajnálom, hogy sok a konzervatív ember :( De tényleg a 2 pár felállás simán megoldható, biztosan belemegy az unokatesód és a párjai a kedvedért.
2016. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!