Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam el ezt a rokonomat...

Hogy hívjam el ezt a rokonomat az esküvőmre?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom 30 éves nő. Ő egy elég furcsa kapcsolatban él, három párja van. Két pasi, és egy nő. Külföldön élnek, állítólag ők szeretik így egymást. Bár a két pasi nem szexel egymással, de képzelhetitek milyen durva lenne az idős rokonok előtt ha elhívnám. Most akkor mindhárom párját hívjam el vagy hogy csináljam? Egyedül nem jön haza sem, négyesben jönnek mindig. A konzervatív rokonok ki fognak akadni ha beállítanak. De a csaj rendes, jó fej. Ti ilyen extrém helyzetben mit csinálnátok? Ráadásul a nagyszülők nem tudják ha eljönnek kiderül, és az esküvőre rányomja a hangulatot? Ti mit tennétek?
2016. szept. 7. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne megkérni,hogy csak az egyik pasit hozza?
2016. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Hát attól függ milyen a rokoni fok,mennyire tartjátok a kapcsolatot! Ki ö neked! Távoli rokon esetén én nem égetném magam velük tuti!
2016. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy dilemma. Több lehetőség van:

- meghívod. Ilyenkor valószínűleg ő hozza az összes párját. Megkérheted rá, hogy ne hozza őket a családi béke kedvéért, ennek vagy eleget tesz, vagy nem jön el.

- nem hívod meg, kockáztatva azt, hogy megsértődik.

- meghívsz mindenkit, de nem verik nagy dobra a valódi viszonyokat, tehát csak barátokként mutatkoznak be.


Igazából a te esküvőd, te ismered a családod, hogy mennyire akadnának ki és fulladna botrányba az esküvőd emiatt. Azt is te tudod, hogy ez az illető mennyire hajlandó lemondani a párok társaságáról a te és a családod kedvéért. Megértem valahol őt is, de ha valaki egy ilyen párkapcsolatban él, az nagyjából tudja, hogy ez nem felel meg a jelenlegi társadalmi normáknak, így kijöhet rosszul, főleg a régi vágású időseknél.

2016. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 striga ***** válasza:
9%
Ha nem hajlandó egy pasit választani és azzal menni az esküvőre, akkor maradjon otthon.
2016. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Unokatestvér, együtt nőttünk fel. Amúgy nem zülött emberek, szerintem külsőre is jól néznek ki, ezért nem értem ezt a fura kapcsolatukat. Ha csak az egyik jöhet lehet megsértődik, mivel mindegyik párját ismerem. De a botránytól is tartok, hogy tönkremegy az esküvő.
2016. szept. 7. 17:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Az idős rokonok kiakadnának az tuti. Nagyszülők részéről sírás,kiborulás is elképzelhető ha kiderülne.
2016. szept. 7. 17:03
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

És miért kellene kiderülnie?

Kétlem, hogy bárki is egy esküvön a szexuális életét részletezné az idösebb rokonoknak, nagymamáknak.

Egyszerüen jön a párjával meg egy baráti párral együtt és kész.

2016. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megpróbálom azt amit a 3-as válaszoló írt. Megmondom neki, hogy jöhet mindenki de akkor ő lesz az egyik pasival bemutatva, a csaj meg a másikkal.
2016. szept. 7. 17:11
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
#3-as vagyok. Akkor viszont lehet hagynám. Az én esküvőmön nem szívesen venném a balhét. Szerintem tudja az unokatesód is, hogy ebből az lenne, és ilyen esetben lehetne annyira tapintatos veled, hogy nem vágja tönkre a te napodat a saját harcai miatt. Coming outra, régi viták felemlegetésére és megbeszélésére, kommunák felvonultatására nem az esküvő a jó helyszín, mert az a párról szól, nem pedig a balhézókról.
2016. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#3-as megint, most látom, hogy írtál. Ha így megoldható, tehát a két pár felállás, akkor szerintem mehet. Ebbe talán ők is belemennek.
2016. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!