Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 éves rokonomat miért nem...

31 éves rokonomat miért nem zavarja, hogy már 3 éve nem dolgozik?

Figyelt kérdés
A szülők tartják el. Én még csak 2 hete vagyok munka nélkül de már a falat vakarom miatta.
2013. jún. 8. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mert úgy könnyebb neki. Miért én olyat ismerek aki több mint 20 éve nem dolgozik és egyáltalán nem zavarja.
2013. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Mi közöd hozzá??? Te tartod el? Sosem érettem, egyesek miért nem a saját a dolgukkal foglalkoznak? Semmi közöd hozzá hogy miért nem dolgozik, nyert a lottón, vagy örökölt, vagy eltartják, és nekik így jó, így beszélték meg.
2013. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Lehetnem talál munkát, vagy bármi, nem te tartod el.
2013. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Pontosan azért nem zavarja a rokonodat hogy munkanélküli,mert a szülei tartják el!Úgy gondolja,minek dolgozni,mikor minden megvan.Nem minden ember egyforma....van aki 1 hét munkanélküliséget sem,mint te is.
2013. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem(csak) arrol van szo, hogy eltartjak-e vagy sem. Hanem fokent arrol, hogy az illetonek megvan-e a belso motivacioja ahhoz, hogy valamit kezdjen az eletevel es hogy celokat, almokat teljesitsen, vagy pedig megfelel neki, hogy vegetalva elje le a napjait.
2013. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Az én anyosomat sem zavaja h nem dolgozik évek óta, pedig van egy 14 éves fia is. A gyerekeitől kuncsorogja a pénzt...

Szánalmas undorito emberek...

2013. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Miből gondolod, hogy nem zavarja? Én is régóta nem találok munkát, még takarítónőnek, pénztárosnak, betanított munkásnak sem vesznek fel a bejárható környéken. Iszonyatosan zavar és bánt. De ezt nem kötöm más orrára. Főleg olyanokéra, akikről sejtem, hogy olyan szinten foglalkoztatná őket az életem, mint téged ezé a rokonodé. Semmi közük hozzá, hogy én mit megküszködök ezzel a helyzettel. Mások előtt nyugodtnak, kiegyensúlyozottnak mutatkozok, mert úgy érzem, senkinek semmi köze ehhez, senki ne sajnáljon, ne csámcsogjon a problémáimon.


De még ha úgy van, ahogy mondod és tényleg nem zavarja, akkor sem a te dolgod. Nem vagyunk egyformák, mindenki úgy éli az életét, úgy oldja meg a problémáit, ahogy akarja, ahogy tudja. Te csak koncentrálj a magadéra!

2013. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked se lesz hamarabb melód ha nincs jobb dolgod mint ezzen az oldalon loggni.
2013. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert van mögötte valaki, aki eltartja. Nem kell neki izgulni rajta, hogy Istenem miből veszek, kenyeret, tejet stb.? Miből adom fel a rezsit? Én is munkanélküli vagyok és kiborító...sok sikert az elhelyezkedéshez!
2013. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!