Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltassak apaságit vagy...

Csináltassak apaságit vagy sem? Megéri?

Figyelt kérdés

8 hetes várandóságom alatt mentünk szét a lányom apjával, azóta nem is tartjuk a kapcsolatot. Megegyeztünk szóban, hogy én nem kérek tőle semmit, nem is fogjuk keresni és ő cserébe békén hagy minket és nem kell fizetnie. Ő mondta hogy szeretne apaságit, belementem, de azóta se történt semmi, mert rájött sokba kerülne megcsináltatni és persze nem akar lebukni az asszony előtt sem, akit azután vette el miután mi szétmentünk. Most viszont én szeretném megcsináltatni. Kérdés igazából az, hogyha megcsináltatom és tudom a továbbiakban bizonyítani, hogy ő az apa, akkor köteles vagyok neki odaadni akkor is ha nincs megnevezve, mint apa (nem szerepel a neve sehol semmilyen hivatalos iraton)?

Tulajdonképpen "bosszúból" szeretném megcsináltatni a tesztet, hogy fehéren feketén is bizonyítva legyen az apaság ténye és amiért letagadja a lányát folyamatosan! Továbbra sem akarok tőle semmit, se gyerektartást se mást....


2016. szept. 6. 20:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekednek gondolom teszel félre pénzt ha van miből, ha meg nincs mit félre tenni, akkor az apjától kapottat se fogod tudni elrakni neki. Szerintem a gyerekednek nem is fog kelleni olyan ember pénze aki nem volt kiváncsi rá és ilyen szemét módon bánt az anyjával.

Fel a fejjel, sok sikert ;)

2016. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
90%
#30 Nekem nem úgy tűnt hogy dicsekszik vele.Másrészt meg felőlem dicsekedhetne ezzel,hisz nem otthon ül az anyja nyakán hanem tesz is valamit.De mindegy amúgy csak fúrcsáltam hogy ennyire kiakadt valaki.
2016. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Az igazsaghoz kozel jarsz mindig kiakad az illeto.
2016. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
62%

#33, mindenesetre a Kérdező nézőpontja ezerszer szimpatikusabb, ő ha egyedül döntött a terhessége kihordásáról, akkor az egyszemélyi döntéséért felelősséget is maga vállalja. Ti meg folyamatosan arra biztatnátok, hogy legyen becstelen, és köpjön a - kérdésben is szereplő - saját adott szavára...


Kérdező nem, egy apasági teszt - pláne, ha nem hivatalos - nem kötelez senkit semmire, se téged, se az apát. Jogi következménye csak az apaság hivatalos elismerésének illetve bírósági ítéletben kimondásának van, ekkor állnak az apai jogok is, meg a kötelességek is. Nyugodtan csináltathattok anonim tesztet, és az nem is különösebben drága (olyan 40 eFt körül van, és mivel postai úton is működik, ezért nem hivatalos, csak azt mondja ki, hogy a két beküldött minta között van-e genetikai kapcsolat, még neveket se, mert ugye azt a postán érkezett mintánál nem tudja ellenőrizni a labor... szóval, "A" és "B" minta közt van-e leszármazói kapcsolat, vagy nincs.)

2016. szept. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!