Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltassak apaságit vagy...

Csináltassak apaságit vagy sem? Megéri?

Figyelt kérdés

8 hetes várandóságom alatt mentünk szét a lányom apjával, azóta nem is tartjuk a kapcsolatot. Megegyeztünk szóban, hogy én nem kérek tőle semmit, nem is fogjuk keresni és ő cserébe békén hagy minket és nem kell fizetnie. Ő mondta hogy szeretne apaságit, belementem, de azóta se történt semmi, mert rájött sokba kerülne megcsináltatni és persze nem akar lebukni az asszony előtt sem, akit azután vette el miután mi szétmentünk. Most viszont én szeretném megcsináltatni. Kérdés igazából az, hogyha megcsináltatom és tudom a továbbiakban bizonyítani, hogy ő az apa, akkor köteles vagyok neki odaadni akkor is ha nincs megnevezve, mint apa (nem szerepel a neve sehol semmilyen hivatalos iraton)?

Tulajdonképpen "bosszúból" szeretném megcsináltatni a tesztet, hogy fehéren feketén is bizonyítva legyen az apaság ténye és amiért letagadja a lányát folyamatosan! Továbbra sem akarok tőle semmit, se gyerektartást se mást....


2016. szept. 6. 20:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

csináltasd meg a tesztet. a gyerektartás amúgy nem NEKED van, nem választható dolog. igenis jár a gyereknek !

ha nem akarja tartani a kapcsolatot a gyerekkel,akkor ne. de legalább anyagi felelősséggel tartozik iránta.

az új nőnek meg nem tudom mi köze van ehhez. azelőtt fogant a baba,hogy összejöttek volna.

2016. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Az új nőnek van már egy lánya egy másik pasitól és most várja a következőt a lányom apjától, szóval bonyolult a helyzet.
2016. szept. 6. 21:07
 3/34 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem akarsz az "apától" se pénzt se semmit, akkor hagyd a fenébe.. Amúgy se 2 forint egy apasági vizsgálat.
2016. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
56%

Eltudom képzelni mennyire bonyolult hogy másik pin..hoz ment s oda is csinál gyereket...

Sok emberrel megsik világszerte.

Akárhogy nézzük az apasági teszt rohadtúl nem bosszú...-.- csak potya költség +gyerek utáni pénz hajsza.

Ha a father s.arik a gyerekére szrni is fog rá.

Hagyd a francba...aki elhagy az elhagy. Gyerekes ez a "bosszú" dolog.


Élj teljes boldog életet, amivel szemét szúrhatod, hogy neki nincs.


Meg ki tudja ki a hibás s miért...

2016. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem szemétség a gyerekeddel szemben, amit csinálsz, a gyerektartás az ő pénze lenne, nem a tied, betehetnéd egy számlára és mire nagykorú lesz, lenne jó pár milliója, de te sértődöttségből már most elveszed a pénzét. Az apa, ha ennyire nem érdekli a gyerek, akkor sem foglalkozna vele, ha fizetné a gyerektartást. Úgyhogy a válaszom, csináltass apaságit és követeld a gyerektartást.
2016. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%

A gyerektartás nem a gyerek pénze azért na. Azé, aki eltartja a gyereket.

Ha megteheted hogy nem kéred a pasi pénzét akkor a saját pénzedből tedd a gyereknek egy számlára

2016. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem kellett volna szerénykedned, kit érdekel a nője? Van egy lánya, vállalja érte a felelősséget. Mi lesz akkor, ha egyedül maradsz, munka nélkül? A családiból ketten nem éltek meg, az nagyon kevés, még kajára is. Akkor majd jól fog jönni az a gyerektartás, nem de?
2016. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
Ha biztos vagy benne hogy ő az apja akkor csináltasd meg szerintem.A gyerektartást is érdemes kérni.Engem is letagadott apám , miután kiderült hogy tényleg a gyereke vagyok , után sem keres a mai napig sőt hiába keresem nem akar velem kapcsolatba lépni.Viszont a gyerektartást fizeti és 16 éve egy forintot sem költöttünk belőle ,majd ha 18 leszek megkapom.Ennyivel könnyebb lenne a lányodnak szerintem,nem rábeszélni akarlak ha te nem szeretnéd akkor ne csak mondom milyen jó hogy nekem is van 2-3 millió forintom "ingyen" pont elég lesz egyetemre egy ideig vagy kocsira vagy mittudomén.:D
2016. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nekem sem és a lányomnak sem kell az ő pénze, főleg az nem ami nincs is, mert hogy nem is tudna miből fizetni. Nincs semmije, kölcsönökből él! Én viszont tudom fedezni az anyagi biztonságot a lányomnak...

Csak egy dolog bosszant, de az nagyon, hogy letagadja a lányát!

2016. szept. 6. 21:30
 10/34 anonim ***** válasza:
32%
Ha ő nem egyezik bele az apasági vizsgálatba, és nem írja alá, hogy a DNS minta tőle származik, akkor semmit nem bizonyítottál a sok pénzért.
2016. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!