Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban vagy tapasztaltá...

Hisztek abban vagy tapasztaltátok már, hogy létezik kabalapasi?

Figyelt kérdés
Az exem mikor összejöttünk azt mesélte,hogy ő kabalapasi.Az eddig összes barátnője már férjnél van vagy menyasszony és mindannyian utána jöttek össze az Igazival.Csak mosolyogtam és legyintettem,hogy véletlen.Másfél évig voltunk együtt,aztán szakítottunk.Pár hónappal később megismertem a mostani párom,aki nemrég megkérte a kezem.Eddig eszembe sem jutott ez a kabalapasis dolog,el is felejtettem,de ahogy így belegondolok ez tényleg ijesztő.Az exem úgy tudom még most is egyedülálló,bár nem tartjuk a kapcsolatot.Ti mit gondoltok erről?Saját tapasztalat esetleg?
2010. ápr. 21. 21:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen,igazad lehet és én is keresem a racionális magyarázatot.Csak tudod az a furcsa,hogy mind a hatunknak közvetlen utána jött az a valaki,akihez hozzá mentek/mennénk és azóta sem vált és nem szakított senki.Tudom vicces,de utána néztem az exeinek iwiw-en és mindenki azzal van,akivel akkor összejött ( párom akkor részletesen mesélt róluk,mert bizonygatni akarta,hogy tényleg bűzlik a dolog. :)) )
2010. ápr. 21. 23:23
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes! Sosem hittem az ilyesmiben, de azért ez véletlennek lehet, hogy már tényleg sok:)..de ki tudja..kíváncsi vagyok, vajon a fiúnak mikor lesz felesége, illetve, hogy a kövi barátnője is utána fogja-e megtalálni az igazit:)..de erről mi valszeg már nem fogunk tudni.
2010. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, elég érdekes, hogy minden eddigi barátnője már boldog, ő meg még nem. Lehet, hogy magával ővele van a gond, vagy borzasztó peches. Érdekes dolog!
2010. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog tényleg.A sráccal egyébként semmi baj sincs!Nem egy adonisz,inkább az aranyos kategória és nagyon jó a humora.Mi azért mentünk szét,mert elmúlt a szerelem és másfél év után már úgy éltünk egymás mellett,mint két jó barát és többre vágytunk,ezért közös megegyezéssel váltunk szét.Nem tartottuk azóta a kapcsolatot,de most megnéztem iwiw-en és ott láttam,hogy egyedülálló.Igaz sosem volt az a naponta profil frissitő típus,ezért csak 90%-ban vagyok biztos abban,hogy nincs senkije.Azt sem tudom,hogy utánam volt-e és mennyi barátnője,azoknak hogy alakult az élete,de ez a 6 ember (velem együtt) már igen szép felhozatal kabalapasi ügyben. :) Nagyon remélem,hogy hamarosan ő is megnősül,megérdemelné,hogy boldog legyen és ugyan komikus ez a kabala dolog,de kívánom,hogy ki tudjon ebből szakadni és normális élete legyen.
2010. ápr. 22. 00:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor én negatív kabalalány vagyok, mert három pasi is feleségül akart venni, és fél éven belül meghalt mindegyik. Hehe... Ez tényleg nem kamu, így történt. A negyedikkel két éve vagyunk házasok, így úgy látszik, megtört a dolog.

Szóval lehet benne valami.

2010. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
add csak kölcsön ezt a "kabalapsidat" komolyan, név telószám, randi, együttjárás, szakítás, aztán hátha én is megtalálom a nagy őt....:)
2010. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!