Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban vagy tapasztaltá...

Hisztek abban vagy tapasztaltátok már, hogy létezik kabalapasi?

Figyelt kérdés
Az exem mikor összejöttünk azt mesélte,hogy ő kabalapasi.Az eddig összes barátnője már férjnél van vagy menyasszony és mindannyian utána jöttek össze az Igazival.Csak mosolyogtam és legyintettem,hogy véletlen.Másfél évig voltunk együtt,aztán szakítottunk.Pár hónappal később megismertem a mostani párom,aki nemrég megkérte a kezem.Eddig eszembe sem jutott ez a kabalapasis dolog,el is felejtettem,de ahogy így belegondolok ez tényleg ijesztő.Az exem úgy tudom még most is egyedülálló,bár nem tartjuk a kapcsolatot.Ti mit gondoltok erről?Saját tapasztalat esetleg?
2010. ápr. 21. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem a párom a "kabalapasim" de nem azért mert utána megyek férjez, hanem mert hozzá:D


Amúgy én nem hiszek az ilyesmiben:P


De véletlenek azért vannak:D

2010. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
még nemhallottam ilyenről, de ez tetszik :D:D
2010. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az a kedvenc filmem! A kabalapasi! Láttátok? Olyan amit elmeséltél. Végül is ki tudja...sok furcsa véletlen van, amit sokszor nem is tudunk hogy nevezzünk, mert a véletlennek nem sok köze van hozzá, de mégsincs rá magyarázat ;-)
2010. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen,a film erről szól,amit elmeséltem.Mikor összejöttem az exemmel és közölte,hogy ő a kabalapasi,először nem is értettem,hogy miről beszél.Megnéztük együtt a filmet és amiket elmesélt az életéből valóban vele is ez történt.Kivéve az elátkozó részt,őt nem átkozták el,nem tudja miért történik mindez vele.5 lánnyal volt elöttem kapcsolata és mindegyik vagy házasságban élt vagy jegyben járt akkor valakivel.Nem tartottam olyan hűűű,de érdekes statisztikának,igazából magamban jót nevettem,hogy mikben nem hisz és úgy voltam vele,hogy majd én bebizonyítom neki,hogy én vagyok a kivétel.Persze ez másfél év alatt elfelejtődött és végül szétmentünk.Csak most az eljegyzésemkor ugrott be ez az emlék és kirázott a hideg,hogy ez velem is megtörtént,ami az exeivel és továbbra is kabalapasinak érezheti magát.Remélem nem tudja meg soha,hogy férjhez megyek,mert lassan a kardjába dől,hogy mennyire igaz is rá ez a kabalapasiság.

Köszönöm a válaszaitokat,reméltem,hogy senki nem hülyéz le és valóban,biztosan véletlenek sorozata csak épp kezd ijesztő lenni. :)

2010. ápr. 21. 22:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Nos, tényleg a véletlenek sorozata, de én is ismerek ilyen személyt :) Csak ő lány, és csak két komoly kapcsolata volt. És mindkét szakítás valamennyi időre (1 év körül) az expasi megházasodott. :) Én persze nem hiszek ebben, de viccelni szoktunk a tényen, hogy szerencsét hoz a férfiaknak :)
2010. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:D Ez is jó történet!Szegény csaj,remélem "megtörik az átok".
2010. ápr. 21. 22:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tettem hozzá, hogy mos komoly kapcsolata van, remélem esküvő lesz belőle :)
2010. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
t*
2010. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Drukkolok neki,hogy így legyen! :)
2010. ápr. 21. 23:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátom, a volt barátnői mind férjhez mentek utána. Szerintem ebben benne van az is, hogy nem tizenévesek, szóval nem olyan meglepő, hogy utána találtak valakit a csajok, akihez hozzámentek. Ha ő megfelelt volna nekik/megkéri őket akkor hozzá mennek hozzá. Ennyi.
2010. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!