Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGITSETEEEK! Nagyon elrontott...

SEGITSETEEEK! Nagyon elrontottam pedig ez nagyon fontos! mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az tortent h a nagymamam meghalt es ma van a temetese...(en nem megyek mivel meg mindig nem tudom felgogni h mi tortent es teljesen kiborulnek!) szoval anyuek ugy dontottek adig atmegyek a rokonunkhoz h addig vigyazzanak ram es az ocsemre. anya reggel mondta h talalkozunk a sulinal itt es ekkor. A suliban pedig del korul 11 nem fogadott hivasom volt aztan egy tanar is odafutott hozzam h anyam var. en meg rohantam keszulodni aztan apa is felhivott h h kepzelem ezt h nem voltam ott 11:45 kor ahol megbeszeltuk anyaval. es akkor ledobbentem mert az volt a fejemben h 13:30 kor van a tali ... es apa annyira leszidott meg olyan ideges volt.. meg anya is es olyanokat mondtam nekem h anyadnak meg miattad is kell aggodni meg h pont ma kellett mindent elszurnom es h nem igaz h nem marad a fejemben semmi..es most olyan szarul erzem magam h csak na a rokonom meg mar mindjart itt van ertem akit fel kellett kelteni h jojjon ertem es azert alszik mert esti melos


MIT TEGYEK!!!!!!!!



2016. szept. 2. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Semmit! Ha lecseng a dolog, majd lenyugszanak!
2016. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
szerintem menj el a temetésre. nem kell odaállni előre, ha hátul meghúzódsz is jó. de ennyi tisztelet adj szerintem neki. és neked is könnyebb lesz lezárni magadban a temetés után. én alapvetően nem vagyok vallásos,de a pap beszéde segít kicsit elfogadni a tragédiát. ne hagyd ki szerintem,később megbánnád.
2016. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Hát ezen már nem tudsz változtatni. Majd megnyugszanak. Legközelebb figyelj jobban, hogy mit beszéltek meg, főleg ilyen fontos dolgoknál. Ha meg nálad van a telefon, akkor legalább figyeld időnként.

Azt nem értem, hogy miért nem mész a temetésre.

2016. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is jobb lenne, ha elmennél a temetésre - az segít lezárni a dolgot, feldolgozni a nagymama elmentét.

Az természetes, hogy egy temetésnél mindenki ideges, rosszkedvű, ingerült - elvégre mégsem lehet azt elvárni senkitől, hogy kiegyensúlyozott legyen egy ilyen eseménynél.

Ne tegyél semmit, illetve kérj bocsánatot, hogy nem figyelted a telefont. (de azért mégiscsak tanítás alatt voltál) Majd mindenki megnyugszik és Neked is jobb lesz.

2016. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom ha mar a csalad igy dontott hogy nem mesz a temetesre es mar leszerveztek az egeszet hogy ki vigyazz ratok akkor mostmar legyel engedelmes ex mostmar ne okozz gondot. Mostmar ez meg tortent hogy elnezted az idot ez miattad ne idegeskedj..ha nagyon fontos helyre kell menniuk a szuleidnek akkor idegesek alapbol is es akkor azzal segiheted oket ha epp akkor nincs veled gond.de ez nem akkora tragedia csak azert szidtak le hogy maskor tud. Tehat ha orvoshoz. Hivatalos helyre temetesre stb kell menni a szuleidnek akkor maskor jobban figyelj. Tovabbi gond nincs ebbol mostmar ne idegeskedj ez miatt.
2016. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel már semmit. Idővel feledésbe merül a szitu, mindenki megnyugszik. No para.

Részvétem a nagymama miatt.

2016. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a kérdező nem lehet több 15-nél és egy 15 éves gyereknek nincs szüksége temetésre. Sokkal nehezebb úgy feldolgoznia, hogy ott van végig és esetleg látja a mamáját holtan mintha otthon/máshol van. És a legrosszabb része a temetésnek amikor a koporsót a földbe rakják és temetik el, ahogy kopog a föld rajta.... Higyjétek el sokkal nagyobb trauma egy gyereknek így az egész haláleset. A tiszteletét meg nem így fejezi ki a mamája felé, hogy elmegy a temetésére. Attól még ugyanúgy fáj neki, de valószínűleg nehezebb lenne neki utána amit nyilván nem szeretne a nagyija. Nem véletlen nem szokás gyerekeknek temetésekre járkálni.
2016. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mindenkinek koszonom

vegul apa ugy fogadott h nem volt 100% os a megbeszeles

2016. szept. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!