Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van igy alapja az egésznek?

Van igy alapja az egésznek?

Figyelt kérdés
Azért irtam ebbe a kategriába, mert elméletileg családot szeretnék. A problémám az, hogy alig látjuk egymást a párommal igy pedig nekem nem kapcsolat a kapcsolat. Családot végképp nem tudok igy elképzelni. Ő sokszor reggeltől estig dolgozik, attól függően milyen munkát kap, de van, hogy kerek hétig ez van, alig találkozunk és ha igen érthetően nincs ereje/kedve sehova menni. Nekem 8 órás munkám van, váltott műszakban. Igy sokszor ha ő szabad én nem vagyok az, és forditva. Elhidegülünk lassan de biztosan úgy érzem. Nem is tudom ezt elképzelni igy egy életen át, jóformán egyedül lenni de mégsem. Úgy érzem értelme sincs igy az egésznek.
2016. aug. 30. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Akkor az így már régen rossz. Vagy megszoksz vagy megszök.. Másrészt a család alapja a szeretet, és ha neked a munkátok okot ad arra, hogy megkérdőjelezd a kapcsolatotok jövőjét akkor nem szereted igazán a párodat.. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Ha egyikőtök se akarja ezt így igazán akkor lehet abba kéne hagyni ezt a kapcsolatot.
2016. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyat mondjuk halottam, hogy mindkét fél váltott műszakban dolgozott, és ha úgy jött össze, egy hétig csak alváskor voltak együtt.

Szerintem azt is mérlegeld, hogy várható-e, hogy pár év alatt megváltozik a munkarendetek (elsősorban a párodé), vagy ez állandósulni látszik. Ez a párod felelőssége is: ha jól értem, vállalkozó, aki megbízás alapján dolgozik. Nem kell túlvállalnia magát, még akkor sem, ha a pénz jól jön.

2016. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

A távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja, mert olyan, mint a szél.


kínai közmondás

2016. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!