Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lányotok lenne, adnátok...

Ha lányotok lenne, adnátok neki ezt a nevet?

Figyelt kérdés

Anasztázia

Név jelentése: feltámadás

Eredete: görög :)



2016. aug. 30. 10:21
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem adj neki ilyen manapsag divatnevet a gyereknek pl Balo, Fuvecske , Árvácska, Bodza, Muskátli...

Am szerintem normalis a nev amit valasztottal, csak legyen egy jo vezetékneve hozza.

2016. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
39%

Nekem tetszik, bár annyira nem, hogy a saját gyerekemnek adjam, vannak jobbak is.

De nekem is Anasztázia Romanov jut róla eszembe, a rajzfilmben ha jól emlékszem, "Nasztyenka" volt a beceneve, ha van valami orosz felmenő, akkor szuper név lehet :D

2016. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :* :)
2016. aug. 30. 14:33
 44/56 anonim ***** válasza:
19%
Cigányos.
2016. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Jó egy Lakatos Anasztázia tényleg az :"D... de ha belegondolsz, csak Magyatországon szokatlan :) de ahogy valamelyik válaszoló is írta, kezd elterjedtebb lenni, nem csak a romák közt! :)
2016. aug. 30. 20:19
 46/56 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a válaszoló. Ebből azt akartam kihozni, hogy valószínűleg ha csak a nevét látják akkor cig@nynak fogják hinni. Ezt persze nem sértésből mondom csak felhívom a figyelmedet erre, nehogy későn döbbenj rá.
2016. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
79%
Az én nevem Anasztázia és nagyon nem szeretem. A rokonaim Annának becéznek a kérésemre. A húgomnak Csenge a neve és sokkal szívesebben lennék Csenge, Ő meg szívesebben lenne Anasztázia.:D Úgy tűnik a szüleink fordítva választottak.:D
2016. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
17%

(Cigányoknál nem elterjedt név az Anasztázia.)


Szép név egyébként, nekem az orosz nagyhercegnő jut róla eszembe. Biztos nem adnám a gyereknem viszont, mert bazi hosszú. 5 szótag! Mire aláír szerencsétlen, letörik a csuklója...

2016. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Az iskolában csak 5 cigány Anasztázia van, de tényleg nem elterjedt...
2016. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
60%
Akkor az egy olyan helyen lehet, ahol én nem vagyok ismerős. Egy cigány Anasztáziát sem ismerek, pedig évek óta olyan munkakörben dolgozom, ahol az emberek 95%-a cigány, akivel találkozom.
2016. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!