Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam 17 éves és minden nap...

A fiam 17 éves és minden nap megiszik 1-2 sört vagy boros kólát, hétvégén pedig berug mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már most alkoholista?ne engedjem el többet sehova?

2016. aug. 27. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki finanszírozza?
2016. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
vissza a múltba.
2016. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy tényleg az én szüleimnek volt igaza, amikor nem adtak zsebpénzt, hanem megvették, ami kell...
2016. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Lehet hívni alkoholistának. Tudod, ez egy tipikusan olyan dolog, ami visszafordíthatatlan fizikai és szellemi károsodásokat hagy maga után.

"ne engedjem el többet sehova?" ha eddig az engedélyeddel ment el akkor lehet ez egy megoldás, de majd úgyis kitalálja amikor 18 lesz, hogy ő már nagykorú nem teheted. Én inkább elküldeném egy Zacher Gábor előadásra.

2016. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
Az én nővérem 17 éves és eléggé sokszor iszik. Ez eléggé zavart engem és Anyukám azt mondta amikor felhoztam hogy majd kinől belőle és Most élvezi ki hogy már majdnem felnőtt és hogy majd utána nem fog inni mert eleg lesz belőle. De azért nem kell hagyni hogy minden nap igyon főleg ha dolgozik is.
2016. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Mi az hogy nagykorú és nem teheti meg a szülő? Ez akkora egy baromság amit itt mindenki nyomat ezen az oldalon , MAJD AKKOR LESZ NAGYKORÚ HA SAJÁT MAGÁT ELLÁTJA, MAJD HA A SAJÁT KERESETÉBŐL MEGVESZI AZT A SÖRT ÉS MAJD HA SAJÁT HÁZA LESZ ÉS OTT LAKIK ÉS NEM A SZÜLEINÉL!!!!!!! Amíg nem ígyvan, addig igenis megmondhatja a szülő hogy mi legyen!!!!!!!!!
2016. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

ma 18:34

Igazad van, csak sok szulo szerint "serul a gyerek lelki vilaga", es inkabb nem szolnak hozza.

2016. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Ennyi idősen én is sokat ittam, mégse lettem alkoholista. Mondjuk én ritkán ittam, de akkor nagyon sokat, volt, hogy 3 meg 5 napig minden nap részeg voltam. Amúgy a napi 1-2 sör egyáltalán nem káros, inkább hasznos a szervezetnek, rengeteg vitamint és ásványi anyagot tartalmaz. Bor szintén (nem az, amiből 2 liter kerül 600-ba). Én inkább a berúgásokat próbálnám csökkenteni, szerintem 3 hetente vagy havonta elég egyszer.
2016. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Mi az, hogy elég berúgni időközönként? :D Mert az segít valamiben? Jó vicc. Nem kell berúgni soha. Pont.

Alapból nem kellett volna engedni, hogy igyon.

Egy kis szaros 17 éves mit akar?

2016. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, nyilván nem vagyok követendő példa, 16 éves koromtól 20-ig naponta ittam, hetente 3-4 buli, ezeken be is rúgtam, suliból kirúgtak, estin érettségiztem 22 évesen, akkor már nem ittam csak hétvégén, felvettek az egyetemre és most fogok végezni, MA-n, szóval azért egész jó végzettséget szereztem. Dolgozni, eddig is dolgoztam, így gyakorlatom is van. Ja és egyébként úgy alakult, hogy már 2 éve egyáltalán nem iszom, gyógyszerszedés miatt, ez sem okoz gondot. Sok ismerősöm piált tizenévesen, ők sem lettek alkoholisták. Mellesleg ha megnézel egy Zacher videót, ő is folyton arról beszél, hogy ivott tizenévesen. Szerintem a fiad kicsit sokat iszik, beszélgess vele, de azért nem akkora dráma ez, bár valami oka biztosan van, nekem sem voltak idilli családi körülményeim.
2016. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!