Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap illene feketében...

Holnap illene feketében lennem, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Apum,kb másfél éve halott. Kb fél évig gyászoltam,de holnap lenne a szülinapja,így én alap dolognak tartottam,hogy feketében megyek holnap (cipő,nadrág,felső-->szóval minden) Erre egy ismerős azt mondta,hogy felesleges,meg alig ismertem,meg nem is foglalkozott velem stbstb. Szerintetek? És nem fognak furán nézni rám? Bár nem érdekelne,ha hülyének néznének,de azért kívácsi vagyok arra,hogy másik mit gondolnak. Azért mégiscsak az apám volt.

16/l


2010. ápr. 20. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed, hogy ez "kötelesség" a számodra, akkor úgy is öltözz. Én biztos így tennék. =) Kedves dolog tőled, még akkor is, ha nem foglalkozott veled.
2010. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
MIndenki járhat feketében akármikor.Nem fognak furán nézni rád ezért.
2010. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon szeretted apukád és fontosnak tartod akkor mehetsz feketébe nyugodtan..:D
2010. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én alapból hülyeségnek tartom ezt a feketeruha dolgot. az képmutatás szerintem. attól még lehetek szomorú, hogy nem feketében vagyok. én azt tanácsolom, tégy úgy, ahogy érzed. és sz@rd le, hogy illik-e vagy sem.
2010. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha nem feketében vagyok ilyen napokon,akkor bizonyos szinten bűntudatom van.
2010. ápr. 20. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyit igazán megtehetsz.

F

2010. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
xD akármikor lehetsz feketében amikor csak akarsz
2010. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a ruha a lényeg,de ha te így jobbnak látod tedd azt.Igaza volt az előbbinek hogy sokan képmutatók ezzel a dologgal..nem külső téren kell megjelennie az érzelmeknek.
2010. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha bűntudatod van, ha nem vagy feketében, akkor viselj
2010. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz feketében, ha a szíved azt diktálja. Manapság egyáltalán nem kirívó, ha egy tini feketében van.


Az én anyukám több, mint 10 éve halt meg, de a temetését leszámítva egyetlen percig sem jártam feketében és nem tűztem magamra fekete szalagot sem, pedig még mindig elpityeredek, ha bármilyen témában szóba kerül anyukám. Nagyon szerettem, remek volt a kapcsolatunk, de úgy éreztem és a mai napig is úgy gondolom, hogy belül, a szívünkben kell gyászolni, ez a fájdalom csak miránk tartozik. Minden külsőség csak önsajnálat. Egyébként a gyerekek gyászszíne a fehér.


Ne értsd félre, nem akarlak lebeszélni, csak - nehéz ezt így leírni, amikor nincsenek hangsúlyok, intonáció, gesztusok... - nagyon fiatal vagy még és talán vélt elvárásoknak akarsz a fekete öltözékkel megfelelni. Ha bizonytalan vagy, nyugodtan legyél a megszokott, hétköznapi színeidben és suli után vigyél apukád sírjára egy szál virágot.

2010. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!