Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljunk?

Most mit csináljunk?

Figyelt kérdés
1 éve lakom a barátomnál! és most már egyre elviselhetetlenebb az anyósom! Mindenbe beleszól,lehodr mindennek kissé elegem van már belőle! Egyszer feldobtuk a témát h elmegyünk ő teljesen kiakadt nem engedi akkor többet vissza a fiát kitagadja. Most mit csináljunk? én már nagyon nem bírom ezt...
2010. ápr. 20. 15:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
jah és még mellékesen elveszi a fia összes pénzét! Nem vehet amit akar belőle! Nem mehet ahova akar! hát istenem
2010. ápr. 20. 15:09
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Első szabály: nem költözünk össze szülőkkel. Ha nincs pénzünk együtt lakni, akkor maradunk külön, amíg az anyagiak úgy nem alakulnak. Költözzetek el mire vártok? Mi az hogy anyu elszedi az összes pénzt. Elárulom, hogy ilyen nincs. Olyan van, hogy a picifiú önként odaadja ... Biztos, hogy egészen elszakadt már anyucitól? Ha nem én menekülnék a helyedbe. Vagy vele, vagy nélküle, de mennék.
2010. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vedd úgy,hogy ugyanazt írom amit az első hozzászóló írt!
2010. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

SOHA NEM KÖLTÖZÜNK ÖSSZE AZ ANYÓSSAL!

Én most az anyós közreműködése miatt válok, pedig nem laktunk együtt!

Ha a pasid is el akar menni, meg te is akkor mi a gond? Pakoljatok és menjetek, az ilyen nőszemélyek folyamatos lelki zsarolásban tartják a gyerekeiket, de ehhez nem feltétlen kell asszisztálni! Ha kitagadja a fiát, akkor egy sz@r anya, semmi több, egyébként nem fogja, csak ezzel tart titeket sakkban!

2010. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te, mindenképp költözz el!!!Én tavaly jártam át csak esténként a pasimékhoz,az idő alatt szedtem össze a ráncaimat!Mert anyósjelölt 72 évesen nem bírt magával!Ha jót akarsz magadnak akkor húzás mielőbb!!!!!27/L
2010. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

1. Albérletet keresni.

2. Megállapodni a tulajjal és kifizetni a kauciót.

3. Fogni a motyót, költözni, vissza se nézni.

Céldátum: 2010. április 30. (És ne felejtsetek aznap rám gondolni, szülinapom lesz. :D)

2010. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Először is: nem az anyósod, mert nem mentél hozzá a fiához. Másodszor: amíg ott laktok, addig kisebb legyen a szád, főleg neked, mert nem a te otthonod.
2010. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Azért ne általánosítsunk már ebben az együttlakás-dologban, működhet is a dolog, normális családokban. (Tanúsítom, mi 3 évig éltünk a férjemmel anyámnál)


Kérdező, akkor is problémáid lesznek az anyóssal, ha elköltöztökk, érzelmileg zsarolja kicsi fiacskáját, aki nem tud tőle leszakadni, és az ilyen többszáz kilométer távolságból is tönkre tudja tenni a kapcsolatokat. A fiúnak kellene kiállnia a érted, és a helyén kezelni a kapcsolatot az anyjával.

Neked mindenképp tanácsos lenne elköltöznöd. Ha a párod veled tart, menthető a kapcsolatotok, ha anyucit választja, akkor jobb is, ha megszabadulsz az ilyen alaktól... (Mielőtt félreértené valaki, nem az pártolom, hogy a gyerek égesse föl maga mögött a családi kapcsolatait! De ha nem lazít kicsit ezen a folytogató anyai hurkon, akkor sose fog igazán önálló, felnőtt életet élni)

2010. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem felnőtt fiam van,és ha akarnék sem tudnék zsarnok ,követelőző,és szemét lenni a barátnőjével..Nem csak azért mert nem vagyok ilyen,de azért sem mert a FIAM NEM TŰRNÉ EL!

De én is azt mondom,hogy jobb a békesség,és ennek az az ára ha külön lakik mindenki a szülőktől..Mi nem lakunk együtt..Sem én,sem a fiatalok nem akarták.Az eredmény:

Nagyon jó kapcsolat,őszinte tisztelet a másik iránt..

Én látom,hogy a fiam boldog,pedig azt is észreveszem ha éppen vitáztak ,de ez az ő életük..ha nekik így jó? Akkor ilyen az életük..A fiam barátnője látja,hogy nem fogok zavarni ,és ha kell tanácsot is kér...Nem kell mindig az anyóst bántani,mert én vagyok az élő példa,hogy vannak jó anyósok is...A lényeg,hogy ne egymás nyakában lihegjünk...

2010. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"De én is azt mondom,hogy jobb a békesség,és ennek az az ára ha külön lakik mindenki a szülőktől..Mi nem lakunk együtt..Sem én,sem a fiatalok nem akarták.Az eredmény:

Nagyon jó kapcsolat,őszinte tisztelet a másik iránt.."


Jaj, de jó volt olvasni :) Hihetetlen, h vannak ilyen jó anyósok is! Olyan, mintha nem is anyós lennél :) Szerintem a jó anyós ott kezdődik, hogy elengedi a gyerekét, elviseli, hogy 10 méternél messzebb lakik tőle, elviseli, hogy nem látja minden nap, nem tudja minden lépését. Átlátja, hogy a görcsös kapaszkodás helyett az elengedés nem ront, hanem javít a kapcsolaton. Gratulálok :) Tarthatnál kiképzést az anyósomnak.

2010. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!