Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a 40 feletti...

Mi a véleményetek a 40 feletti egyedülállókról?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 47 éves hölgy, és szerintem még sose volt párkapcsolata, de ha volt az se hinném, hogy túl komoly lehetett, egyszerűen nem bír úgy viszonyulni a fiúkhoz, visszahúzódó, vagy nem tudom.

Próbál úgy csinálni mintha őt nem érdekelnék a fiúk (férfiak), de szerintem olyan nem létezik, hogy nem hiányzik neki egy férfi az életéből, csak nem mer belevágni egy párkapcsolatba, mert a korához képest a tapasztalata 0, és inkább elfogadja, hogy egyedül fog meghalni.

Egyébként 20 kb. 20 éve ismerem, sose láttam még fiúval, még mindig a szüleivel él, sose volt saját háza, se autója.

Mi a véleményetek nektek erről, ez normális?


2016. aug. 21. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi közöd hozzá? Mi közünk hozzá? Lehet, hogy soha nem is akart kapcsolatot. Lehet, hogy nem jött össze neki. Lehet, hogy rossz tapasztalatai vannak. Lehet, hogy a szülei tettek keresztbe. Lehet, hogy leszbikus vagy aszexuális. Senki sem köteles csak azért összejönni valakivel, hogy a környezete ne szólja meg. Egyedül is tökéletesen le lehet élni egy életet.
2016. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!