Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harag egy anyával. Más is van...

Harag egy anyával. Más is van így?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokat veszekszünk anyámmal. Már nem lakom vele (szerencsére), ez is egy balhé miatt van. Ma is nagyot csalódtam benne. Rendszeresen hazudik nekem, nem veszi figyelembe a kéréseimet. Nagyon el vagyok keseredve, mert bár szeretnem kellene, sokszor haragot érzek iránta. Sokszor sírok miatta.

Gyerekkoromban sok sérelmet elszenvedtem miatta.

Sokszor kér bocsánatot, de már nagyon unom, mert ugysem változik meg. Mit tudnék tenni? Szakítsam meg a kapcsolatot, vagy folytatódjon ez a huzavona? 23/L


2010. ápr. 19. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Szakítsd meg.Ha van valakid inkább vele töltsd az idődet,ne arra pazarold,aki megkeserítette az életedet.
2010. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Anya csak egy van,bàrmennyire is haragszunk néha ràjuk.Nekem is van miért haragudnom,de mindig elnézem neki.Szeretetet soha nem kaptam tõle és én megpróbàlok annàl többet adni neki.Ne szakitsd meg vele a kapcsolatot,nem tudhatod miért ilyen.
2010. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

én sem szakítanám meg a kapcsolatot az anyámmal. Anya tényleg csak egy van. Inkább nyissatok ki egy üveg bor és beszéljétek meg a dolgokat. Mond el ŐSZINTÉN, hogy mi a gond, ő hogy látja a dolgot, Te hogy látod, hogyan szeretnéd, hogy lenne, ő hogy szeretné.

Lehet Te is hibás vagy a dologban és nem csak ő.

Én az őszinte beszélgetésben hiszek!

Persze ez nem mindig könnyű.

2010. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
én is sokat balhézok anyummal. én még itthon lakom de januárban betöltöm a 18-at és szeretnék elemnni innen. főleg azért mert ilyen az anyám. állandóan veszekedik semmi nem jó neki. ha kitakarítok az a baj ha nem akkor meg az. semmi nem érdekli ami velem kapcsolatos. ugy érzem hogy túl fiatalon szült(20 volt..) és nem tudta kiélni magát. utállom hogy állandóan bulikba jár meg maxon hallgatja a zenét.semmit nem csinál itthon max megfőz. de ha azt is elvállalnám akk azt se csinálná meg. meg piercinget lövet magának meg ugy akar kinázni mint egy 20 éves. utállom..:S szóval lehet h ez másfajta dolog de ugyan ugy veszekedünk nap mint nap..:(
2010. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anya csak egy van... Jó duma... Nektek biztos nem olyan, mint a kérdezőnek!

Én bizony megszakítanám vel a kapcsolatot, akkor fogja megtudni, mit veszít a viselkedésével.

Később lehet, hogy kibékülnék majd vele, akkor már tudni fogja, mihez tartsa magát!

2010. ápr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!