Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Örök harag" egy édesanyával?

"Örök harag" egy édesanyával?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk, 50 éves, az édesanyja 78. A néni igazi nagymama volt mindig: vigyázott a gyerekekre, karácsonyra sütött-főzött finomakat, mindig lehetett rá számítani. Míg nem az egyik unoka szerette volna eladni a házat, hogy megkapja az örökséget mert a hitelek miatt bajban voltak. Ezt a néni nem engedte. Úgy összevesztek, hogy nem beszélnek a nagymamával már lassan 10 éve. Sem a fia, sem az unokák nem tartják vele a kapcsolatot. Hogy lehet így megszakítani minden kapcsolatot egy anyával/mamával?
2011. nov. 8. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a feje felől akarta eladni a házat akkor nem csodálom
2011. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A ház a nagymamáé volt, és a gyerek akarta volna eladni a mama feje fölül - és most a gyerek az, aki nem áll szóba a nagymamával.


Szerintem elég szomorú, hogy ilyen van, de a mama jobban jér, mintha mindig rágnák a fülét, hogy menjen már el onnan, stb.

2011. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán létezik olyan, h az anyagi javak ilyen szinten emberek közé álljanak. 10 éve nem beszélnek...jó ég..
2011. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallottam ilyen helyzetről... Ott a férfi és a családja életek a szülei (vagyis akkor már csak az anyja és annak az új férje) házában, kialakítottak hátul az öregeknek egy házrészt, meg elöl a nagyban lakott a fia és a családja. Kitalálták, hogy elköltöznek városba, mert oda mentek dolgozni. Gondolták, eladják az egész házat, és majd ott vesznek maguknak lakást, csak a férfi és a családja. Próbálták elhitetni az öregekkel, h majd ennek az egyébként lelakott családi háznak az árából vesznek ők is lakást, meg az öregeknek is házat. Persze azok tudták, hogy nonszensz, nem mentek vele. Nagy vita után sértetten elköltözött városra a férfi és a családja, még az unoka is fújt a nagyanyjára eztán, mintha nem tudom én milyen szemétládák lennének a férjével... Végül a másik, szintén egyedül élő nagyi volt a balek, bedobták öregek otthonába, a háza árából vettek lakást. Szóval vannak ilyen emberek, sajnos. :(
2011. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a nagymama nem ilyen fiút és unokákat érdemelne. Még jó hogy védi a házát, amiben nyilván benne lakik. És őt hova rakták volna, otthonba? Szégyen az ilyen gyerek és unoka!
2011. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!