Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás kimondásáig hol legyenek...

Válás kimondásáig hol legyenek a gyerekek?

Figyelt kérdés
Van egy 4 és egy 2 éves gyerekem. A férjemmel válunk. Az ügyvédem szerint legalább még egy év, amíg vége a pernek, mindketten harcolunk a gyerekek felügyeleti jogáért. Nem szeretnék addig együtt lakni a férjemmel, amíg lezárul a per, de nem engedi, hogy a gyerekeket magammal vigyem. Mit lehet tenni ilyenkor? Tényleg együtt kell laknunk, amíg a bíróság nem dönt a gyerekelhelyezésről?
2016. aug. 16. 23:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
21%

"Rendes munkám, egzisztenciám van, nem vagyok drogos, alkoholista, prosti."


ez miert adna neked tobb jogot? Gondolom ra is igazak a fentiek.

2016. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
26%
Inkább valaki másnál legyenek..
2016. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%

#20: Nem akarlak elkeseríteni, de ha a fentiek rá is igazak, akkor ugyanakkora eséllyel indultok.

Ma már nem úgy működik, hogy csak akkor kapja az apa, ha az anya alkalmatlan rá. Az eltérő arányok oka csak az, hogy a legtöbb apa nem is tart igényt a felügyeleti jogra.

Ahol az apa is harcol, ott 50-50% az arány.

Azt nézik, hol biztosított jobban a gyermek testi, és szellemi fejlődése. Sőt, még azt is figyelembe veszik, hogy ki marad abban a lakásban, ahol eddig a gyermekek éltek. Ugyanis a megváltozott körülmények alapból megviselik a gyermekeket, így ha nem muszáj, nem szakítják ki őket a megszokott környezetből.

Itt max az nyomhat többet a latba, ha te foglalkoztál velük jóval többet, ha hozzád jobban kötődnek.

2016. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
A férjem napi szinten füvet szív, és a prostikat sem veti meg...
2016. aug. 17. 12:50
 25/29 anonim ***** válasza:
41%
24: ezeket tudod bizonyitani? ha igen, jobb eselyekkel indulsz, drogoskent eleve veszelyes, a qrvazas meg csak-csak, de mindenesetre lehet ra mondani hogy erkolcsileg elitelendo eletmodot folytat, emiatt a gyerekek nevelesere nem alkalmas.
2016. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom bizonyítani, nincs fotóm. Tanúk vannak, de azokkal szívja, nem hinném, hogy tanúskodnának...
2016. aug. 17. 15:03
 27/29 anonim ***** válasza:
10%
26: rendort kihivni mikor tudod hogy szivja, es maris lesz bizonyitekod.
2016. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. Csak még nem mertem megtenni!
2016. aug. 17. 16:52
 29/29 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon meglepő lenne, ha egyszer a szülők a gyerekeik érdekét néznék, de ez túl nagy kérés. Most jöhet az egymás gyilkolászása, valaki nyer, a másikat kizsigerelik, aztán mehet a gyerekek elidegenítése.

Aztán csodálkoznak, hogy egyik se akar majd elmenni a temetésükre se. Megértem, mert felnőtt emberek a válás során is civilizáltak maradnak, nem válnak állatokká.

2016. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!