Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek jövője vagy szerelem?

Gyermek jövője vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 éves,adódott egy lehetőség,mehetnénk németországba,egy ezerszer jobb élet várna ránk! A párommal akartam menni,(nem a gyermek apja)de ő nem akar menni,a haverok miatt,ő nagyon elvan így! Ti hogy döntenétek??
2016. aug. 15. 13:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
42%
Inkább gyermek jövője fontosabb.
2016. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
51%
Itthon ne maradj! Ez a férfi nem szerethet ha szó nélkül hagyná hogy elmenj(etek)! Hidd el sokkal jobb élet vár rád és gyermekedre......ez a pasi meg sem érdemel titeket......mióta vagytok együtt???
2016. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
41%

"albérlet ötször annyi, a szolgáltatások is sokkal drágábbak, az óvoda fizetős és még sorolhatnám"

Sorold. Ugyanis mi éltünk Németországban és Ausztriában is. Mind élhetőbb, mint Magyarország. Sokkal több jut minden itt élő ismerősömnek. Gyerekesnek is. Volt aki Magyarországon csokit alig tudott venni a gyereknek, de itt már xbox, nike cipő, stb. van. De biztos neked van igazad.

2016. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nekem van igazam. Es nem akarom lebeszelni a kerdezöt, eszemben sincs. De igy eleg nehez barmit is mondani, hiszen nem tudjuk beszel-e egyaltalan nemetül, van-e annyi felretett penze, hogy kifizessen 3 havi kauciot? De egy biztos, hogy ezzel a pasival mindenkepp szakitanek, akit a haverok jobban erdekelnek, mit en. Ennek semmi ertelme.
2016. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

De mondjuk azt sem tudjuk, hogy itthon hogy él a barát. Hogy mit jelent az, hogy el van. Milyen szinten? Milyen körülmények között? Milyen munkából?...stb....

Ez az ezerszer jobb élet lehet, hogy csak ígéret. Nem tudjuk mennyire biztos.

2016. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
58%
Látom itt a sokadik "miért NE kezdj kisgyerekes nővel" alcímet viselő kérdés... Kérdező, szerintem menj, és akkor az (ex) párodnak van esélye egy olyan kapcsolatra, ahol nem az a kotta, hogy a nőnek a gyereke meg az önmegvalósítása az első a férfitól meg elvárná, hogy ő meg a gyerek fontosabb legyen saját magánál...
2016. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
27%

#26


Szerintem az a normális, hogy a kérdező a gyermeke jövőjére gondol, nem a párja szórakozására. És igen, ha kellek a pasinak akkor fogadja el, hogy a gyerekem is velem jár. Tökéletesen lehet úgy is boldogulni ha az egyik félnek gyereke van.

2016. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Előző, nem tudom, milyen okból fogadna el egy ember egy eleve aszimmetrikus kapcsolatot, amikor van esélye szimmetrikusra is, ahol mindkettőnek a másik az első, vagy épp egyiknek se az. (bár az utóbbi párkapcsolatnak nem tudom mi értelme, az inkább gazdasági munkaközösség extrákkal...)
2016. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
35%
Én menék ha van hol dolgoznom és laknom németbe .
2016. aug. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

igen, ezt azért fontos megemlíteni,hogy nem mindenkinek válik be a külföldi élet. rengeteg ismerősöm adott fel mindent itthon, aztán pár hónap múlva kénytelenek voltak hazajönni, mert mégsem volt úgy munka/fizetés stb ahogy elképzelték.

kisgyerekkel kimenni tényleg úgy érdemes,hogy odakint van ismerősöd aki átmenetileg segít legalább a szállásban. mert egy fizuból albérletbe menni, fizetni az ovit a gyereknek,megélni nem nagyon lehet ott sem.de persze attól függ mi a szakmád és beszélsz -e németül. ha nincs semmi piacképes szakmád és nem beszéled a nyelvet akkor max takarítónak mehetsz. szóval érted, nem mindegy hogy hogy állsz most. én pl beszélek németül és mérnöki diplomám is van. nem félek,hogy nem találnék munkát ezen a területen. a fizuja meg azért kicsit több, mint egy takarítóé. szóval nem mindegy a körülmény.

könnyebb lenne,hogyha ketten mennétek felnőttek és a gyerek. szóval én próbálnám meggyőzni a párodat.

2016. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!