Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Mit csináljak?

Mi legyen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Örökbefogadtak,nem ismerem a vérszerinti családom. A nevelőapám akire úgy tekintek mintha az apám lenne 42 éves és az apja révén van egy féltestvére aki 20 éves. Nálam egy évvel idősebb. Nagyon jól kijöttem a "nagybátyámmal" de tudtam h valami nem oké. Nem is ez a lényeg,hanem addig húztuk ezt még kinyögte h szerelmes belém, és a helyzet az h ő én is belé ezért lefeküdtünk. Azóta kerül. Apának meg fogalmam sincsen hogyan mondjam el meg a "nagybátyám" sem akarom elveszíteni hiszen szeretem. Most mit tegyek? Rohadt kínos a dolog. Kérlek ne itéljetek el tudom h rosszat tettem.

2016. máj. 31. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbe nincs semmi rossz mert nem vérszerinti és csak egy évvel idösebb nálad (lehetne a tesod is) de a lényeg szerintem beszéljétek meg ketten hogy most mi legyen és ha felválaljátok mondjátok el nem hiszem hogy baj lenne belöle
2016. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akivel lefeküdtél, az nem vér szerinti rokonod?
2016. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Te jó nagy galibát csináltál magadnak xD ez nagyon vicces :D rátok férne egy nagy családi beszélgetés. Talán a nagybátyád vagy pasid vagy szeretőd, vagy dugópartnered vagy akárki is most ő szerintem apádtól fél de ha megbeszélitek hármasban,esetleg anyádat is hívod akkor lehet fel meri majd vállalni az érzéseit de csak abban az esetben ha tényleg szeret.
2016. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a vérszerinti rokonom csak bekerültem a családjukba. És most olyan szinten kerül h mikor hívtam kinyomott és írt egy üzenetet h nem ér rá majd vissza hív. Ez volt tegnap azóta sem hívott.
2016. máj. 31. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondd el a nevelőapukádnak! Vagy vkinek a csalaádból, akiben bízol! Megkönnyebbülsz majd! Segítenek biztos.

Vagy

Próbálj meg személyesen beszélni a "nagybátyáddal".

Vagy

Mindkettő.

2016. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el nevelőapádnak. Örülj, hogy beteljesült a szerelmetek a sráccal. Adj neki most időt, biztos össze van zavarodva. Ha nem akarja folytatni, akkor egyezzetek meg, hogy erről soha senkinek nem beszéltek. Ha folytatjátok, akkor persze el kell mondanod nevelőapádnak. De lehet, hogy ő is együtt fog örülni veletek!
2016. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Adj időt a dolog megoldásának. Vszinű, hogy a "nagybátyád" is összezavarodott kissé, meg fogjátok beszélni, meg fogjátok "ismételni", ha a dolognak folytatása lesz, akkor felvállaljátok, nevelőapáddal is megbeszélitek. Hány évesen fogadott örökbe a nevelőapád?
2016. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg csak dugni akart.
2016. jún. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 8-assal. Ha valaki szerelmes, annak egyértelmű jelei vannak. Kicsit sem lehet úgy jellemezni, hogy "valami nem oké" vele. Valószínűleg láthatta rajtad, hogy szavakkal meg lehet téveszteni, és élt a lehetőséggel. Sajnos csak ennyiről lehetett szó.
2016. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra h mi van ha csak arra kellettem neki,de nem is tudom. Mégis a családhoz tartozom, és úgy akar velem ülni a családi asztalnál h megvolt neki az unokahúga,aki csak dugásra kellett? Azért csak nem. Vagy ha igen akkor így jártam. Elmondtam a nagypapámnak, bár nagyon félek h valakinek el fogja kotyogni, vagy beszélni fog a fiának erről, viszont könyebb h elmondhattam neki. A nagybátyám meg este felhívott és ma suli után találkozom vele. A nevelőapám meg három éves koromban fogadott örökbe.
2016. jún. 1. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!