Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy ne legyen sértő?

Figyelt kérdés

A férjemmel közösen indítottunk vállalkozást, melyhez együtt készítjük a weboldalt is.

Kiegészítjük egymást, míg ő nagyon jól ért a webprogramozáshoz és a dolgok technikai részéhez, én a grafikával, szöveggel, magával az arculattal foglalkozom.

Túlágosan is lelkes a drágám sajnos :)

Míg én két percre nem figyelek oda, bőszen kreálja a különböző menüpontokat, és általában fel is tölti őket tartalommal. Mivel különböző időpontokban dolgozunk, nem tudok mindig a körmére nézni.

Nagyon nem tud fogalmazni. Olyan igazán nagyon nem jól, a helyesírása is bűn rossz.

Nem lenne ezzel baj, ha nem élesben mutogatná, a weboldal már fut.

Már több száz látogatónk volt, valószínűleg sokan szembesülnek az alkotásaival, amik sajnos nem éppen a professzionalitást tükrözik.

Rengetegszer kértem már, hogy ezt a részt hagyja meg nekem, de mintha nem akarná megérteni, folyton összeakadok egy-egy se füle, se farka monstrummal valahol, pedig nem kéne pár óránál többet várnia rám.

Legutóbb megpróbáltam szépen elmondani neki, hogy ez nem az ő asztala, de azonnal megsértődött, hogy hülyének nézem (?).

Nem kell mindenkinek mindenben jónak lennie. Valamikor én is értettem a webszerkesztéshez, de a Wordpresshez, amit használ, már türelmetlen vagyok. Itt ülök egy egész A4-es oldalnyi irtózatos szöveggel, nem tudok aludni, mert kint van az oldalon, őt nyilván nem fogom felébreszteni, de egyszerűen nem találom, ezt hol kell átírni.

Mindjárt felrobbanok. Csoda, hogy nem kelt fel, mert hangosan szitkozódtam, miközben olvastam.

Bocsánat, ha hosszú lett, de jól esett kicsit panaszkodni :)

Nem szeretnék sokat, csak hogy komolyan vegyék a cégünket, azt pedig így nem fogják...

Hogyan lehet ebből egyáltalán úgy kijönni, hogy ne sértődés legyen belőle? Ő is tisztában van a határaival, azt is tudja, hogy nem jó, amit csinál, de egyszerűen nem hajlandó teljesen átadni a terepet.


2016. máj. 28. 01:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Áh, a vészhelyzet elhárult, nagy nehezen megfejtettem a dolog nyitját, lecseréltem a szövegeket :D

A kérdésem azért még marad, bár elvileg készen vagyunk, még előfordulhat, hogy módosítani kell ezt-azt.

Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 28. 01:55
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerelmem beszéljünk kicsit erről. Borzalmas ahogy írsz és ezt mások látják, így sok emiatt nem fog jönni.

Ne írj oda vagy írd meg nekem e-mailbe, mit tervezel.

2016. máj. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
borzalom ez a nő
2016. máj. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Elmondod neki, hogy az üzlet az üzlet. Rombolja a hírnevetek a rossz helyesírásával. Sosem rendelnék olyan oldalról, ami hemzseg a helyesírási hibáktól.
2016. máj. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Youtube-on keress rá az Erőszakmentes kommunikációra! Ha jól tudom SzI akadémia rakta fel. Nekem nagyon sokat segített az a technika az ilyen problémákban.
2016. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Állítsd be, hogy ne tudja a müveit nyilvánossá tenni, erre csak neked legyen jogod.
2016. máj. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!