Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek jövője vagy szerelem?

Gyermek jövője vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 éves,adódott egy lehetőség,mehetnénk németországba,egy ezerszer jobb élet várna ránk! A párommal akartam menni,(nem a gyermek apja)de ő nem akar menni,a haverok miatt,ő nagyon elvan így! Ti hogy döntenétek??
2016. aug. 15. 13:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
45%
Menj szerintem is..
2016. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%
Mennék. Egyértelmű.
2016. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%
Akkor menj, ha tényleg jobbak a lehetőségek, néhányan nem jól ítélik meg ezt itthonról, utána meg kullognak haza.
2016. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%

#13-assal értek egyet. Ha valóban jó lehetőség és átrágtad, van "menekülési útvonalad", akkor vágj bele! De ne felejtsd el, hogy neked már van veszítenivalód a kalandozó fiatalokkal szemben, az ötéves gyereked...


Viszont az ilyen férfit (ha valóban a haverok miatt maradna) semmilyen körülmények között nem venném komolyan. Hajrá!

2016. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
66%

egyértelműen a gyereked és a saját érdeked nézd. az a gyerek pár hónap múlva perfektül fog németül beszélni. be fog tudni illeszkedni . a magyart pedig használja veled.

ha később felnőttként haza akar majd jönni Magyarországra,akkor sem fogja hátrány érni,hogy nem itt nőtt fel. sőt előny lesz,hogy anyanyelvi szinten németül beszélsz.

neked sem lesz ez visszalépés, ezerszer élhetőbb ország.

a párodat meg hagyjuk. ha ő inkább itthon marad a barátai miatt, akkor maradjon. majd lesz más. mivel nem a gyerek apja,ezért nem akkora nagy dolog,hogyha nem megy. ő nem téged választott amúgy.te miért választanád őt?

2016. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
67%
A 13-as miért lett ennyire lepontozva???? Pedig tökéletesen igaza van.
2016. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%

Ebben az esetben tökmind1, hogy hová, de mennék, még ha nem a jobb élet reményében is, mi a fenének maradnék egy olyan emberrel, akinek baromira mind1, hogy hol vagyok éppen. Így, hogy még lehetőséged is adódott, már lehet is csomagolni.

A gyereket nem viseli meg, pár hónap alatt megtanulja a nyelvet és kész, mire mehet suliba, már beszélni fog németül.

2016. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ. Van már biztos munkád? A gyerekek felvették óvodába? Ha nem, ki vigyáz rá míg dolgozol? Egyedülálló anyának itt sem könyebb mint Magyarországon.
2016. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy nem könnyebb. Nem mindegy mennyiért dolgozik az ember és milyen juttatásokat kap. Magyarországon nyugati árak vannak keleti fizetéssel. Nevetséges, hogy sok mindent olcsóbban megkaptam Ausztriában.
2016. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
75%
Az albérlet ötször annyi, a szolgáltatások is sokkal drágábbak, az óvoda fizetős és még sorolhatnám. Egyedül én biztos nem mennék.
2016. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!