Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek jövője vagy szerelem?

Gyermek jövője vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 éves,adódott egy lehetőség,mehetnénk németországba,egy ezerszer jobb élet várna ránk! A párommal akartam menni,(nem a gyermek apja)de ő nem akar menni,a haverok miatt,ő nagyon elvan így! Ti hogy döntenétek??
2016. aug. 15. 13:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%

Egyértelműen mennék. Hosszabb távon a gyerek is csak jól járhat vele, ebben az országban nincs jövője senkinek.

Lehet duzzogni fog egy darabig, de majd szerez új barátokat.

2016. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy ő nem akar jönni! Hagyná hogy elmenjünk!
2016. aug. 15. 13:13
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Hagyná,hogy elmenjetek es te miatta maradnal? Szerintem gondold ezt át meg egyszer..
2016. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

A párod nem "párod" ha a haverjai fontosabbak.

Mennék a gyerekkel, pasit találazt másikat ettől jobbat is!

2016. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Menj!!!

Én is Németországban élek.

2016. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelmű, hogy mennék!


Ha a párodat ennyire nem érdekli a jövőtök akkor nem is szeret igazán. De ha ez nem elég érv: Neked melyik a fontosabb? A kislányod jövője vagy a párodnak a haverjaival töltött ideje?

Lehet, hogy nem is lesz hosszútávú ez a kapcsolat és akkor ha vége lesz bánni fogod az itthon maradást.


De lehet, hogy meg lehet győzni.

Sok sikert! :)

2016. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Menj :)
2016. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Legszivesebben már itt sem lennénk,csak vártam hátha meggondolja magát,de egyértelműen kijelentette hogy ő sehova nem jön!
2016. aug. 15. 13:21
 9/30 anonim ***** válasza:
72%
jó utat!! :)
2016. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%

Mindenképpen menj ki. A kicsi jövője a fontosabb ebben a helyzetben. Te pedig találni fogsz kint is olyan embert, akit szerethetsz, és ő is szeret téged, meg a lányodat.

(Édesapám 14 éves koromban ment ki dolgozni, 2 havonta járt haza, mi anyukámmal ketten éltünk Győr mellett. Aztán anyukám idén májusban apukám után ment, én pedig maradtam a párommal. Jövőre érettségizek,aztán együtt megyünk ki anyumék után.)

2016. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!