Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesen el lehet költözni...

12 évesen el lehet költözni othhonról?!

Figyelt kérdés

Utálok itt lakni, apa egyfolytában azt a hülye klarinétját csinálja, egyfolytában klarinétozik, gyűlölöm a zenét, de ezt főleg, ezt már nem bírom!! Tesóm is iszonyat hülye és elvielhetetlen!!!! Anya is csak ordibál velem, pénzünk is alig van, klarinétra persze milliókat bírnak kifizetni! El lehet 12 évesen költözni otthonról? Mert ezt már tényleg nem bírom!!!! És valahogy pénzt szerezni tudnék? (lovat szeretnék venni, sose gyűlne rá össze, de azért hátha...)

Már ott tartok, hogy utálok otthon lenni és legszívesebben egész nap a lovardában lennék... Bocsi a csúnya szavak miatt csak már nagyon ideges vagyok emiatt..


2016. aug. 9. 16:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
81%
#20 a te kérdésednek mi köze van ehhez a kérdéshez?
2016. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
55%
Ha zavar hogy az apukad zenél akkor szerezz fuldugot vagy hallgass fulhallgatoval zenét addig. Keves a penzetek de szerintem a szuleid mindent amit csak tudnak magadnak neked. Lovat valószínűleg nem fogsz most karácsonyra kapni. Majd ha egyszer nagy leszel és erettebb akkor jobban atlatod majd ezeket a dolgokat. Most hiába papol itt neked barki is.
2016. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
56%

A jó büdös loufast. Lovardába járok csóró vagyok...

Akinek nincs pénze nem jut eszébe ilyen baromságnak egyik pontja se.

2016. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Eriggy dolgozni babám.
2016. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Neked is csak azt tudom ajánlani, hogy googlezz rá: "poor african children", vagy ha nem akarsz olyan messzire menni: Böjte Csaba árvaháza... És gondolkozz el azon, hogy neked milyen jó életed van, amiért van édesanyád és édesapád, van tető a fejed fölött és nem dobtak el maguktól már picikorodban... Gondolj abba bele, hogy te valakinek fontos vagy, vagy abba, hogy egyszer majd mindent megadnál azért, hogy hallhasd újra édesapád zenéjét... Amiatt pedig ne szóldle őket, mert nem vagytok gazdagok. Majd ha te teremted meg a mindennapi betevőre valót, a te saját családodnak, na majd akkor mutasd meg, hogy hogyan kell jól csinálni.

Ha pedig valóban ennyire zavar a zene, kérj karácsonyra egy fülhallgatót.

2016. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
83%
Ha zavar a zene, miért nem mész oda és kéred meg szépen (!), hogy: apa, amikor tanulok/olvasok/filmet nézek (amit épp csinálsz) zavar a klarinét hangja. Nem tudok oda figyelni rendesen, megtudnánk ezt oldani valahogy? Esetleg addig nem gyakorolsz? Vagy kapok egy fülhallgatót/füldugót, hogy ne zavarjon?... De amig hisztisen, magadnak kikérve mondod, tuti nem fog csinálni semmit. Ha elköltözni érett lennél (12 évesen ezt kétlem), akkor ehez is az vagy. Leültök, elmondod normális hangnemben, hogy mennyire zavar pl filmnézés közben, nem hallod tőle stb... Ennyit nyugodtan megtehetsz ennek érdekében. A ló meg legyen elég a lovardában egyelőre, iszonyat felelőség, nem mellesleg drága az ellátása, az orvos stb.. Pluszban szinte a napirendedet is meghatározza. A lovat nem érdekil, hogy pihennél, ha etetés idő van menni kell.. Takarítani utána, csutakolni, futtatni... És rengeteg a munka vele, nem csak ,,jajj de cuki, felülök rá".
2016. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%

Okéééé... veszel egy lovat... ami nem 10.000 forint...

Na és mi lesz a lóval? Miből eteted, hova teszed mert az istállót is bérbe adják nem ingyen teszel oda semmit... utána meg a lovat patkolni is kell, és orvossal nézetni évente oltások stb de gondolom te ezermester vagy és gyorsan csinálsz egy istállót a telekre amit megveszel, növesztesz takarmányt egész évre, megpatkolod a lovat és kivered neki a szükséges vitaminokat és oltásokat és be is adod neki:)

2016. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
71%

Úristen. Hallod, nézz már magadba! A szüleid nem csak a klarinétra fizetnek! Azért dolgoznak, hogy mindennap jóllakj a tesóddal együtt, hogy jó ruháid legyenek, hogy a telefonod a kezecskédben legyen...-.-

Próbáld már meg értékelni azt, amid van, hidd el, mások ennek örülnének. Én 12 évesen hálás voltam, hogy tanulhatok zenét, és ha valami idegesített, akkor nem azon gondolkoztam hogy el akarok költözni, hanem megpróbáltam úgy elfoglalni magam, hogy ne halljam/lássam azt a dolgot!!

Nézz már magadba egy kicsit...

2016. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Tul hosszu a nyaroszunet

Menj uszni vagy futni ha unatkozol

2016. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ebből Dubajozás lesz.
2016. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!