Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesen el lehet költözni...

12 évesen el lehet költözni othhonról?!

Figyelt kérdés

Utálok itt lakni, apa egyfolytában azt a hülye klarinétját csinálja, egyfolytában klarinétozik, gyűlölöm a zenét, de ezt főleg, ezt már nem bírom!! Tesóm is iszonyat hülye és elvielhetetlen!!!! Anya is csak ordibál velem, pénzünk is alig van, klarinétra persze milliókat bírnak kifizetni! El lehet 12 évesen költözni otthonról? Mert ezt már tényleg nem bírom!!!! És valahogy pénzt szerezni tudnék? (lovat szeretnék venni, sose gyűlne rá össze, de azért hátha...)

Már ott tartok, hogy utálok otthon lenni és legszívesebben egész nap a lovardában lennék... Bocsi a csúnya szavak miatt csak már nagyon ideges vagyok emiatt..


2016. aug. 9. 16:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Hisztikrisztiii
2016. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Brutalstar88 válasza:
80%
El akarsz költözni de az első hogy lovat vennél? Ne hisztizz mind egy idióta p*csa! Egyszerűen akkor legyél kevesebbet otthon,vagy mittudomén, 12 évesen ne az legyen már a legnagyobb bajod hogy apád klarinétezik....
2016. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Mégis hova mennél? Honnan szereznél pénzt?

Ha zavar a zene akkor használj füldugót.

Vagy menj sétálni egyet.

12 évesen nem mehetsz sehova a szüleid engedélye nélkül


Csak megjegyzem neked, hogy én 12 évesen boldog lettem volna ha az apám klarinétozott volna. De az én apám minden nap a sárga földig leitta magát, és agresszív módon viselkedett. Ha olyanja volt, úgy megvert minket, hogy már nem tudtuk kinek a vére folyt a szőnyegre, az enyém vagy a tesómé. Este rettegve feküdtünk az ágyban és a tesómmal felváltva aludtunk, hogy figyeljük mikor akar bejönni, hogy az ágyunkba feküdjön, mondván egy kis simogatás minden gyereknek kell...

Szóval ne panaszkodj.

2016. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Ne hisztizz már!
2016. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%

Nézz körül a rokonaid között, hogy melyikük fogadna be. (Lehet, hogy egy hét múlva már haza fogsz menekülni, mert meg fogod látni, hogy más családokban sem fenékig tejfel az élet, és cserébe azért, hogy lovardába járhatsz, meg egyáltalán iskolába, meg kapsz kosztot, kvártélyt, valamit le is kéne tenned az asztalra, pl. házimunka címszó alatt.)

Pénzt szerezni úgy fogsz tudni, ha kijárod az iskolát, aztán továbbtanulsz, aztán lehetőleg még tovább, és szerzel valami állást. Addig türelem! :)

2016. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
nincs pénzetek, de azért kellene neked egy ki**ott ló. Gratulálok.
2016. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
ööö szerintem ne a családodat szidd hanem nézz egy kicsit tükörbe. Örülhetnél hogy az apád klarinétozik, az én apám ugyan nem iszik (a gyógyszerei miatt nem ihat meg amúgy sem inna) de ha napi fél vagy egy órát látom az már jó. menjél sétálni, ne itt hisztizz.
2016. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
70%
ja gyermekotthonba mehetsz
2016. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
90%
A lovas résznél csapódott le be a "húúú derohadtul érettvagy" biztosíték...
2016. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Elkényeztetett, műveletlen, hálátlan, hisztis majom vagy. Indíts intézetbe és majd rájössz te is.
2016. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!