Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesen el lehet költözni...

12 évesen el lehet költözni othhonról?!

Figyelt kérdés

Utálok itt lakni, apa egyfolytában azt a hülye klarinétját csinálja, egyfolytában klarinétozik, gyűlölöm a zenét, de ezt főleg, ezt már nem bírom!! Tesóm is iszonyat hülye és elvielhetetlen!!!! Anya is csak ordibál velem, pénzünk is alig van, klarinétra persze milliókat bírnak kifizetni! El lehet 12 évesen költözni otthonról? Mert ezt már tényleg nem bírom!!!! És valahogy pénzt szerezni tudnék? (lovat szeretnék venni, sose gyűlne rá össze, de azért hátha...)

Már ott tartok, hogy utálok otthon lenni és legszívesebben egész nap a lovardában lennék... Bocsi a csúnya szavak miatt csak már nagyon ideges vagyok emiatt..


2016. aug. 9. 16:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%
örülnél, baromállattya, hogy apukád gyakorol a hangszerén, és jó zenész. Van akinek apja iszik és veri a családját, te meg ezért nyüszögsz. Inkább gyakorold magad valamiben te is, ne csak szalagmunkás lehessél majd 3 műszakban. Rajzolj, fess, írj, énekelj, ha a zenélés nem tetszik.
2016. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Örülj,hogy klarinétozik és nem vedel mint a gödény! Alig van pénzetek? Éhezel,fázol, nincs ruhád vagy cipöd esetleg nincs normális iskolai felszerelésed? Miben szenvedsz hiányt? Mit vesz el töled apád hobbija?
2016. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
30%
szar kamu kérdés...
2016. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 striga ***** válasza:
78%
A lovakat egyelőre csak rajzolgassad. Ha ennyire hisztis vagy akkor menj szépen ki a friss levegőre és töltsél kevesebb időt otthon. Biztos nem szeretnél intézetben felnőni, akkor majd tuti vissza sírnád apukád klarinétjét és a többit és a többit. Gyerek vagy még, otthon a helyed. Inkább örvendj, hogy van családod. Pár év múlva remélem értékelni fogod, ha benőtt a fejed lágya.
2016. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem 12 évesen ne itt kérdezz, mert annyira gáz felnőttek vannak itt, hogy teljesen kikészíthetnek a válaszaik. Ne foglalkozz velük!!! Más 12 évesekkel beszélgess ezekről a gondokról! Nem vagy velük egyedül, nyugi. :)
2016. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15%

nyilván .. 12 évesen nem tudsz még dolgozni(és nem is az a dolgod,hanem a tanulás). nem tudnád magadat eltartani. 18 éves korodig sajnos nem költözhetsz el otthonról. utána igen.

én azt javaslom,hogy beszéld meg a szüleiddel,hogy mi bánt. ha apukád zenélése zavar,akkor kérd meg,hogy ne otthon gyakoroljon stb.

ha meg nincs sok pénzétek, akkor nem értem hogy gondoltad,hogy saját lovad lesz. a saját ló nagyon drága és a fent tartása is. de ha felnősz, majd te is rájössz hogy átlag fizetésből nem lesz saját lovad. örülj neki,hogy lovagolhatsz. az sem olcsó dolog.

2016. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
#15 azért ne nézz le minden 12 évest. Én is voltam 12 de ilyen baromságok eszembe sem jutottak. ne akard már bemagyarázni hogy minden 12 évesnek az nyomja a pici szívét hogy nem nyalják a s_ggét és az apja csinál is valamit nem pedig iszik éjjel-nappal...
2016. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
71%
#15 hahahhhaha de kis vicces kedvedben vagy. Te is ilyen hisztis gyerek vagy biztos.
2016. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
7%
#17, nem a 12 éveseket nézem le, hanem el tudom képzelni, milyen hatással lehet egy 12 éves lelkére az a sok agyament felnőtt, aki úgy tudja előadni a sok okosságát, hogy közben szarik a 12 éves érzéseire. Máshogy is lehetne. És kellene. De sokan csak azért írnak, hogy bántsák.
2016. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
0%
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye.. en voltam a b.... meg!(ez volt a kezdes!) érdemes elolvasni a véleményem
2016. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!