Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki meg tud nyugtatni?...

Valaki meg tud nyugtatni? Család látogatás!

Figyelt kérdés

holnap (szerdán) fogok elmenni nagyszüleimhez. Ezzel még nem is lenne gond.A gond ott kezdődik hogy unoka tesómék is ott lesznek, ők nagyon messziről jönnek. Évente 1-szer jönnek látogatni nagyszüleimhez. Én már több alkalmat is kihagytam bizonyos okok véget ( betegség, fontosabb alkalmak, találkozók miatt). Talán most lenne 5.éve hogy kihagyom viszont már nagyon utálnak az miatt hogy sosem látogatom meg őket azon a 3 napon még itt vannak évente. Mint említettem holnap 1 egész napot velük fogok tölteni de nagyon félek,hogy hogy fognak fogadni és attól is hogy mit fognak rajtam számon kérni. Sajnos egy normális talpra esett ember ezt egyedül is meg tudná oldani, de rengeteg minden megváltozott az életembe ami miatt én nem. Depressziós voltam 2 évig, és azóta szociális problémáim vannak.Pontosabban félek az emberektől, félek attól a helyzettől hogy rég nem látott unokatesóimmal egymással szemben ülve kell beszélgetnem. Azt még hozzá teszem hogy nagy ebédet csapnak nagyszüleim és mindenki az asztalnál ülve kell majd ebédelnie és én nem merek emberek előtt enni.

Nagyon stresszes vagyok és nem tudok megnyugodni. Tudtok ajánlani valamit amitől megtudok nyugodni? vagy tudtok segíteni egy-két bátorító szóval/tanáccsal?

Igazából már az is kicsit megnyugtatott, hogy leírhattam ezt amit érzek:)

Én:15/l unokatesóim:15/f 18/l 18/l + a szüleik



2016. aug. 9. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
4%

"mindenki az asztalnál ülve kell majd ebédelnie és én nem merek emberek előtt enni"


? :)

2016. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Próbálj a kedvükben járni, segíteni a nagyszülőknek, de ne vidd túlzásba. Legyél jókedvű, hozd szóba a bocsánatkérest. Magyarázkodni nem kell, csak ha nagyon kérik. Amikor nagy a csend, hozz fel témákat. Vagy kérdezd őket, mi milyen volt. Ha érted, mire célzok. Remélem tudtam segíteni :D ne aggódj, jól érzed majd magad. Bocs a hibákárt telefonról írtam. :)
2016. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
22%
Drága vagy hogy ide írogatsz, nem azért mondom, de szerintem inkább a Facebookon próbálkozz, vagy valamely közelebbi barátoddal, pl kérdezd meg őket... nem hiszem hogy ez így feltétlen célravezető lesz...
2016. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!