Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám pasija mire fel főnökösk...

Anyám pasija mire fel főnökösködik és úgy állítja be, mintha én parancsolnék?

Figyelt kérdés

Szóval, úgy kezdődött, hogy egy nap egy tök idegen férfi megjelent anyámmal, hogy lefényképezi a lakást és fel teszi az internetre, mert el akarta anyu adni, mert adóság van stb.. Ezt az embert ő sem isnerte rendesen szerintem, meg én is életemben először láttam.


Az nap itt aludt, gondoltam biztos messze lakik és nem akar haza menni későn. Igen ám, csakhogy másnap is itt aludt, hozott ide kajákat a boltból és nem értettem, hogy miért ide hozza, ha az ő kajája.


Aztán egy hét nem telt el és ideköltözött, nem lett előtte bemutatva nekem, elmondva se, hogy ő anyám pasija lesz, semmi.


Azóta minden este hallom, ahogy a másik szobában dugnak már az 1. hét összeköltözés után és úgy, hogy anya csak a munkahelyéről ismerte, mert ide azelőtt nem hozta.


Na most ő itt nincs egészen 2 hónapja, de a szönyegünket ki akarja dobni és ilyen sárga egér mintás gyerek szönyeget, (ami sokkal nagyobb, mint ami ide elférne) akar ide brhozni, szóval rendezkedni akar. Ha szólok, hogy ez nekem nem tetszik, nem is ide való, akkor az van, hogy én még is ki vagyok itt, hogy brle merek szólni? Szóval ilyen dolgok vannak.


Most meg az van, hogy albérlőket akar ide hozni, az én szobámba. Na most ezt úgy kell elképzelni, hogy van 2 szoba, az egyikben ők alszanak, a másikban én. Az én szobámban két egy személyes ágy van. Mondom neki, hogy nem akarok kuporogni, nem kell ide senkit engedni. Erre jön azzal, hogy "én kis szutykos 15 éves ne akarjam megmondani, hogy mi hogy lesz, mert azt se tudom mi a pénz, mit akarok én dirigálni?"


Most csak én érzem úgy, hogy ő akar itt főnökösködni és úúgy állítja be, hogy én akarok dirigálni, vagy neki van igaza, mert kell a pénz?


2016. aug. 7. 09:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá tenném, hogy anya sem akarja, hogy ide jöjjenek "albérlők" (szerződés nélkül).
2016. aug. 7. 09:55
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Hát figyelj.

Valóban pénzmegoldás miatt kereshet albérlőt, de szerződés nélkül pláne ne.

Ha meg egyáltalán nem akarja anyud..

A legjobb az lenne ha kiadnátok azt a szobát, ő elköltözne, mert ő is költség, és te meg anyud a másik szobában laknátok.

Csak szerződéssel és marhára nézzétek meg miféle embert engedtek be, kérjetek referenciát az előző tulajdonostól!

2016. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Annyit megmondhatsz neki, hogy lehet te kis szutykos vagy, de egyelőre te vagy anyukád lánya (fia), és ha már ideköltözött, akkor üssön meg olyan hangnemet, amit egy kis 15 éves is megérthet. Ismerd el, hogy kevesebbet tudsz a világ dolgairól és segítsen megérteni, mert rosszul érzed magad ettől a rengeteg változástól, de alkalmazkodni szeretnél, csak ahhoz az kellene hogy megértsd.
2016. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
anyád dobja ki a kanját, te meg sétálj be a gyámügyre és szólj, hogy vadidegeneket akarnak melléd berakni a szobába és félsz!
2016. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy gondolja. Aludjak az ő szobájukban, ahol van egy olyan ágy, amit nem használtak, de szét van törve. És akkor ott mellettük lennék és úgy hallgasan ahogy dugják egymást? Vagy a másik szobába az egyik áfyon aludjon a nő, a másik ágyba meg én a lányával? Azt mondta, hogy nekem kell hozzá alkalmazkodnom és nem neki hozzám..
2016. aug. 7. 10:04
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
4-el értek eggyet
2016. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És anya sokszor kiabál velemvelem, mert neki ad igazat.
2016. aug. 7. 10:05
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
El tudsz költözni valakihez? Biztos hogy nem lesz jó vége, végigcsináltam hasonlót és én is leléptem.
2016. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
apád hol van?
2016. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Apám meghalt, legalábbis anya ezt mondta. Én nem tudok róla semmit.
2016. aug. 7. 10:09
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!