Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség ilyet kérni páromtól?

Szemétség ilyet kérni páromtól?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyzet:

Én albiban élek, jó messze az otthonomtól, párom ott van velem. Én hétvégente hazajárok anyumhoz, párom jön velem, és együtt megyünk vissza.


Ilyenkor anyum vesz reggelit nekünk (nem mindig, de havi 1-2 hétvégén biztos), főz, itt használjuk az áramot, a benzint, mert feljön értünk. Ezért ő nem kér semmit, pedig már többször mondtam, hogy beleadok bármibe, amibe csak kéri. Azt mondja, majd ha megszorul kérni fog.



Nemsokára elköltözünk saját házba, onnantól már ritkábban fogok hazalátogatni. Most 50%-ban a kutyám miatt megyek, ő meg jönni fog az új házba, utána anyumat fogom csak, úgy terveztem, hogy havi 1x, amikor nem dolgozik a hétvégén.



Én dolgozom, párom jövő héten kezd.


Arra gondoltam, hogy megemlítem neki, hogy anyumnak valami ajándékot, meglepit adhatnánk közösen, hisz több mint 1 évig így gondoskodott rólunk minden hétvégén, és semmit nem kért cserébe.



Mit gondoltok, jogosan vetem ezt fel páromnak?


2016. aug. 7. 00:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Kèrdező nő vagy férfi vagy?
2016. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Miert lenyeges? Amugy no vagyok.
2016. aug. 7. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!