Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség ilyet kérni páromtól?

Szemétség ilyet kérni páromtól?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyzet:

Én albiban élek, jó messze az otthonomtól, párom ott van velem. Én hétvégente hazajárok anyumhoz, párom jön velem, és együtt megyünk vissza.


Ilyenkor anyum vesz reggelit nekünk (nem mindig, de havi 1-2 hétvégén biztos), főz, itt használjuk az áramot, a benzint, mert feljön értünk. Ezért ő nem kér semmit, pedig már többször mondtam, hogy beleadok bármibe, amibe csak kéri. Azt mondja, majd ha megszorul kérni fog.



Nemsokára elköltözünk saját házba, onnantól már ritkábban fogok hazalátogatni. Most 50%-ban a kutyám miatt megyek, ő meg jönni fog az új házba, utána anyumat fogom csak, úgy terveztem, hogy havi 1x, amikor nem dolgozik a hétvégén.



Én dolgozom, párom jövő héten kezd.


Arra gondoltam, hogy megemlítem neki, hogy anyumnak valami ajándékot, meglepit adhatnánk közösen, hisz több mint 1 évig így gondoskodott rólunk minden hétvégén, és semmit nem kért cserébe.



Mit gondoltok, jogosan vetem ezt fel páromnak?


2016. aug. 7. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha neked ezt itt kell megkérdezned, akkor nem kicsi a baj... :-(
2016. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez tök normális szerintem.
2016. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha együtt éltek, akkor gondolom a pénz is közös. Szóval ha te egyedül vennél valamit, gondolom az arra szánt pénz is a közös kasszából kerülne ki. Most talán csak annyi a különbség, hogy ő is elmegy veled megvenni az ajándékot :D

Úgyhogy szerintem egyáltalán nem gáz :)

2016. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyaltalan nem szemetseg,sott..
2016. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon szép gondolat, Édesanyád örülni fog. Azért próbáljátok úgy alakitani majd az életeteket, hogy ne csak havonta egyszer találkozz az anyukáddal. Ha te nem tudsz menni, hivjátok meg magatokhoz. Nagyon fogsz hiányozni anyukádnak a hétvégéken.
2016. aug. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, ugye te sem gondolod komolyan, hogy 300km-ről hétvégente? - meg amúgy is, FELNŐTT emberekről beszélünk - anyucihoz kéne rohangálni?!

MEllesleg szövegértés: havi 1x, amikor nem dolgozik a hétvégén..


Kérdező remek az ötlet, de miért itt kérdezed. Egyébkén, ha a párod lennék, magamtól is rájönnék ilyesmire. Jó, ő nem... :)

2016. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hat nem 300 csak 180 :) Minden hetvegen dolgozik anyum, kiveve ho vegen. Ez altalaban 1 szombat.


Majd hozzank koltozik, nagy a telek, lesz epitve meg egy haz mire nyugdijas lesz. Addigra kifut a hitel is. O egyedul el, igy nyugodt sem leszek, de naponta szoktunk beszelni.

Lehet valakinek ez szanalmas, de neki mar csak en vagyok, apu meghalt lassan 10 eve.

2016. aug. 7. 08:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaj, es meg nem vagyunk kozos kasszan, ahhoz meg fiatal a kapcsolat. :)
2016. aug. 7. 08:42
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
"Jaj, es meg nem vagyunk kozos kasszan, ahhoz meg fiatal a kapcsolat. :)" De házat már közösen vesztek? Nem ellentmondás ez kicsit?
2016. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem... a haz az en nevemen lesz, en veszem, parom csak odakoltozik, es ott elunk egyutt.
2016. aug. 7. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!