Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? Mit...

Miért csinálják ezt? Mit tudok tenni hogy abba hagyák?

Figyelt kérdés

A nagy szüleim most költöztek fel vidékröl Bp..(hozzánk)

Van egy kiskutyám (csivava tacskó keverék)

Azzal jönnek mindig hogy ne legyen kutyám mert őket zavarja igazabó csak nagy papámat mert ő ful a kugya szőrtől.

Jó,én ezt megértem...de 2honapos kóra óta velem van most lessz 10 honapos...és nagyon ragaszkodik hozzám ahogy én is hozzá,sőt még a párom is imádja!

Valaki adna tanácsot? Hogy értessem meg velük hogy én nem akarok megválni tőle? Hiába mondom hogy NEM! Az a válasz úgy is ráfeszlek hogy mennyek a kutya..-.-

Na most ilyen helyzetbe mit lehet tenni?

És mielött azt tanácsolnád hogy költözünk el..nem megy mert drága az albérlet és ők nem tudják fizetni.



2016. aug. 5. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a kedves nagyszüleidnek, hogy mivel ők költöztek hozzátok, ezért kénytelenek lesznek elviselni, nekik kell alkalmazkodniuk, ráadásul szedhet a papi valamilyen allergia ellenes gyógyszert...
2016. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt tanulj meg írni, mert ez siralmas.

Másrészt meg: ők költöztek oda, alkalmazkodjanak, vagy húzzanak el.

2016. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megválj a kutyádtól!
2016. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh, azt hittem, te egy kisgyerek vagy, de mikor láttam, hogy párod van, akkor rá kellett jönnöm, hogy csak lélekben vagy az.

Mondd meg nagyinak meg papinak, hogy akár vissza is költözhetnek oda, ahonnan jöttek. Te kutyád, te döntésed.

2016. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Örüljenek neki, hogy hozzátok költözhettek.

Ha nem tudnak alkalmazkodni, akkor költözzenek vissza, vagy ahova akarnak.

A papád menjen el orvoshoz, allergia ellenes gyógyszerért, te meg minél jobban tarts rendet a kutya után.

Úgy értesd meg velük, hogy ha nem tetszik, akkor el lehet költözni máshova. Ezt meg lehet nekik mondani szépen.

2016. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEHOGY. MEGVÁLJ. A. KUTYÁTÓL!!!!!!!!!!!

Örülnének hogy befogadod őket, ehelyett még panaszkodnak?

Mondd meg nekik szépen (mert tisztelni azért kell őket) hogy a kutyád a barátod és nagyon szereted és nem fogsz megválni tőle akármit mondanak.

Saját tapasztalatból mondom h az én kutyám belehalna ha elválnánk. Soha semmi körülmények között nem hagyhatod el és nem dobhatod el magadtól a barátodat. Neki te vagy a minden. A vendégeknek meg úgy tudom örülni kell és hallgatni! Remélem nem döntesz rosszul.

2016. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!

A kutya marad!

Megmondtam nekik hogy nem en soha nem valok meg tole tetszik tetszik ha nem akkor nem..

2016. aug. 6. 10:50
 8/8 anonim válasza:
0%
Édes Istenem inkább a kutya mint papád?!?!? te jó ég....fontosabb egy kutya mit egy családtag??? inkább szedjen gyógyszert szegény,lehet már így is eleget szed...meg ha idegesíti a kutya inkább az időseket küldenéd el mint egy kutyát???? istenem....
2017. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!