Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha ilyen...

Mit csináljak, ha ilyen szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés
2 hét múlva esküvőnk lesz,nyaralás közepén vagyunk,és eltörtem a térdemet. Pokoli fájdj
2016. júl. 29. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. :( Jobbulást!
2016. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg olyan szerencsétlen is vagyok,hogy hamarabb elküldte a telefon. Pokoli fájdalom volt,elestem,most combtól bokáig gipszben vagyok. Hogy lesz az esküvőm,a menyasszonytáncom? Járt már így valaki? Mit lehet tenni? Már meg volt szervezve a műsor,a gyertyafény keringő! Nem látok a sírástól,mit tegyek?? Életem egyetlen alkalma!
2016. júl. 29. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyetlen megoldás lenne elhalasztani az esküvöt.


De azt nem értem, hogy lehet valakinek ennyire nagy probléma, ha nem tud "menyasszonytáncolni" meg hasonlók. Egy házassághoz ez az, ami teljesen fölösleges, csak üres külsöség.

Ha azonban neked a kirakat meg a felhajtás a lényeg, akkor tetesd át más idöpontra.

2016. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy rossz elöjelei vannak a házasságnak, gondold meg még nagyon alaposan, mert ebböl jó házasság nem lesz!
2016. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4/4: ne viccelj már,most megijesztettél. Ez vmi babona?
2016. júl. 29. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd mér a 4/4es babonáját. :D
2016. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!