Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Az idő majd mindent megold!...

"Az idő majd mindent megold! " Megoldott bármit is az életedben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
anyámmal valo kapcsolatomat...tizenévesen nem hittem,hogy valaha jóban lehetünk...telt az idő,felnőttem,elköltöztem,megoldódott...
2010. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

igen... ha nem is old meg mindent de a fájdalmat enyhíti e lelkedben. És az idő segít abban, hogy letisztuljon az elméd és a lelked, és például rágyere arra, hogy eszméletlenül szerelmes vagy!

Nálam most pont ez van, a barátommal 2 napig teszteljük egymást hogy ki mennyire hiányzik a másiknak... és ki keresi elöbb a másikat. Majd bele gebedek annyira hiányzik és annyira szeretem, de már csak azért sem emelem fel a telefont... :(

2010. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen ha nem is oldja meg egy idő után a problémákat magasról letolyod, egy éve szakítot velem a párom az elején tök depis voltam most már eszembe se jutt.
2010. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalmat enyhíti. pl. Halál eset vagy szakítás után
2010. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen már nem fáj annyira a szakítás.Ha látom, nem szorul össze a gyomrom.
2010. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Minden szerelmi sebem begyógyult, még azok után is, akik közben meghaltak. Vannak dolgok, amikhez hozzá se kell nyúlni, az idő megoldja őket. Semmit nem kell tenni velük. Ezt egy kollegám bemutatta a beérkeett postáin kere4sztül. Szépen félretette, majd egy idő után ráírta, hogy "irattár". És tényleg, nem volt vele semmi tennivalója.
2010. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

beton kötésidejének jót tesz...gondolj csak bele: az első félórába még besüpped alattad.

3 napra rá már terhelhető

28 napra rá pedig már teljes szilárdulását eléri.

2010. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az idő nem old meg semmit, csak eltelik. És az idő múlásával te saját magadban zársz le bizonyos problémákat. Viszont sztem van olyan ami sohasem múlik el, legfeljebb hosszabb-rövidebb ideig nem gondolsz rá.
2010. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyiból, hogy egy idő után már nem érdekelt a probléma, mert rájöttem, hogy csak addig jelentett problémát, amíg foglalkoztam vele.
2010. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, határozottan kevésbé fájnak olyan dolgok, amik pár éve még érzékenyen érintettek.
2010. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!