Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Az idő majd mindent megold!...

"Az idő majd mindent megold! " Megoldott bármit is az életedben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 14:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Én most vagyok harmadjára szerelmes és ez is reménytelen mint a többi csak az a baj, hogy relatíve sokszor látom őt.

Nagyon sz*r, hogy mindig a reménytelen szerelem talál meg, biztos, hogy velem van a hiba.:(

2010. ápr. 18. 16:27
 12/20 anonim ***** válasza:
nem.
2010. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt valaki, aki nagyon tetszett, de nem magam sem tudom, hogy mi visszatartott attól, hogy jelezzek felé.

Később az évek során időnként eszembe jutott, hogy talán kár volt kihagyni, ilyenkor arra gondoltam talán egyszer rájövök, hogy jó vagy rossz döntést hoztam.

Pár hónapja észrevettem az iwiw-ben, hogy regisztrálta magát.

Rájöttem, hgy jó hogy nem kezdtem vele, mert iszonyúan szereti a piát. Már csak egy részeges hiányozna nekem ma tényleg megoldotta az idő a kérdést.

2010. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Most is van egy munkatárs, aki elég zárkózott, nagyon tetszik, de nem tudok róla kideríteni semmit.

Szerintem itt is az idő majd mindent megold.

Van partnerem, akit csak akkor hagynék el, ha a munkatárs tökéletesen illene hozzám. Persze ezt elég nehéz kideríteni, mivel nehéz belőle bármit kihúzni, ami a magánéletére vonatkozik.


Bocs a gépelési hibákért.

2010. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kikosaraztam egy fiút mikor fiatal voltam. Utána 10 évig szerelmes voltam belé. Amikor összejöttünk nagy nehezen, iszonyatos csalódás volt, nem ilyennek képzeltem. De legalább nem eszem magam rajta:))
2010. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindent megoldott. Viszálykodást a szüleimmel, a férjemmel való kapcsolatomat, munkahelyi ügyeket, stb. Minden kisimult, és boldog tudok lenni. Van egy jó könyv: Bármit választasz, a poklot választod. Ez a címe. Na, ez megtanít mindenre. át igen. Bölcsebbé kell válni az idővel. És ezáltal old meg mindent.
2010. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold. Pl. ha elég sok idő eltelik, akkor meghalunk, és az mindent megold. De részleteiben is működik.
2010. ápr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az alkoholra szokták mondani, hogy nem old meg semmit. Viszont elfeledteti Veled azokat a gondokat, amit meg kéne oldani. :)
2010. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát..még nem döglött meg az a néhány ember akinek ideje volna már,de ugye mindennek el jön az ideje (:
2010. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nem. még semmit.
2010. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!