Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire stabil az anyagi...

Mennyire stabil az anyagi helyzetetek?

Figyelt kérdés

Folyamatos létbizonytalanság lebeg a fejünk felett. A családmodell már nem működik, s mindennaposak a veszekedések, de a pénztelenség miatt szétköltözés lehetetlenség.

Ti hogyan vagytok ezzel?


2016. aug. 3. 22:13
1 2
 1/13 zombienyul ***** válasza:
90%

Szintén borzalmas anyagi helyzetünk van, számlákért dolgozunk és napról, napra élünk. Ez van. Nem lehet mindig rossz, egyszer ezek az anyagi dolgok megszűnnek (hitel, etc). :)


Anyagiak miatt veszekedtek, vagy alapból nem jó a kapcsolatotok?

2016. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Apámnak és nekem van munkám. Igazából nem tudnak együtt élni, de elválni se tudnak, mert nem lenne hova menni, miből élni.

Sajnos lassan harminc évesként én sem tudok elköltözni otthonról, mert anyám beteg, s be kell adni a közösbe, hogy ne nyomorogjanak.

2016. aug. 3. 22:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Stabil. Az átlagnál jobban élünk, de azért nem vagyunk milliomosok sem.
2016. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nagyjából elvagyunk fizetéstől fizetésig, de ha valami váratlan kiadás jön, az kicsit megnehezíti a helyzetet egy ideig
2016. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Stabil, szerintem átlagosan élünk:)
2016. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem olyan stabil. Meg van mindenünk ami kell. A szüleim 2 hónapja váltak el. Tavaly újítottunk fel. Anyám kevesebbet keres mint apám, apám nevén van a kölcsön. Én apával maradtam de nem nagyon tudunk hova menni. Jelenleg albérletben lakunk. El szeretnénk menni ebből a városból ( egyrészt anya miatt másrészt nekem abban a városban van a suli és apa munkahelye) de amit találtunk albit az szinte üres. Nem sok mindent hoztunk magunkkal, pl hűtő, ágy. El kellene adni azt a házat amiben régebben laktunk (most anyáé de apa nevén van a kölcsön így apa nem tud felvenni kölcsönt míg megvan a ház) és ha sikerülne eladni apa ki lenne fizetve és tudnánk venni házat. Nekem még van pár év suli fősulira is szeretnék menni aztán ha lesz munkám szeretnék segiteni anyunak és apunak anyagilag. Most is segitek ha tudok. Van egy kis zsebpénzem még a ballagásom óta gyűjtöm.
2016. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekunk eleg stabil. A magyar atlaghoz kepest jobban elunk. Sajat haz,auto,jo fizetes (hitel nelkul). Hal istennek nem szukolkodunk semmiben sem,viszont milliomosak se vagyunk. Viszont nem is Magyarorszagon elunk!
2016. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az átlagnál jobban élünk, szerencsére a szüleimnek jól fizető munkája van. Saját házunk van, két autónk, minden évben tudunk külföldön nyaralni.
2016. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Stabil és remek. Faterom vállalkozó, én és a bátyám költőpénzért melózunk. Nagy lakás, 2 autó, balatoni nyaraló és legújabb műszaki cikkek. Nem menőzöm, de legyen már egy ilyen komment is a sok mizéria között.
2016. aug. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat mint a kutya vacsoraja :)

ket harom nap "bojt" utan altalaban faj a fejem, de utana elmulik. Nem csak akkor mikor elajulok, hozzaszokok.

2016. aug. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!