Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg velük h...

Hogy értessem meg velük h ebbe nincs semmi rossz?

Figyelt kérdés
18 vagyok, itthon nekiállok mindig főzni meg sütni meg mosni, de mindig leordítják a fejemet h nem kell meg minek. Mert h van itthon stb. De meg kell tanulnom mindent mert már csak 1 évig leszek itthon. Elköltözöm. Mit csináljak?
2010. ápr. 17. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hali!

szerintem is örülj neki,hogy nem kell csinálnod,ha elköltözöl ráérsz..

Én is 18 évesen kerültem el itthonról,főzni nem tudtam(még a húst sem fogtam meg nyersen)Aztán a koliban egyre inkább rákaptam a főzőcskére,majd mikor albérletbe költöztem saját háztartást vezettem, két srácról "gondoskodtam"(párom,és a lakótársunk)Jelentem mindhárman túléltük,nem emésztett fel minket a kosz és szalmonellásak sem lettünk soha:P Mosás,külön téma volt,koliban forgótárcsás mosógép(életemben nem használtam olyat)volt szám,megkérdeztem az egyik csajtól,h hogy működik,megmutatta..így ment utána nekem is:)

Internet meg nagy találmány főzéshez rengeteg recept,meg miegymás

2010. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát de azt gyakorolni is kell
2010. ápr. 18. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!