Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és anyukám nem...

12 éves vagyok és anyukám nem akar "normálisan" felvilágosítani. Miért ilyen velem anyukám? Hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés

Ha pl: kérdezek valamit a szexről akkor azt válaszolja, hogy nem tudja!! Meg már egy jóideje megjött, és erről is csak annyit mond, hogy ez azért van, mert nem estem teherbe, de már lehetne gyerekem, szal részletesebben nem mondja el...és idegenekkel meg nem olyan szivesen beszélgetek a témáról, nővérem meg sajnos nincsen.

Egyébként az is felvetődött bennem, hogy attól fél, hogy nemsokára nagylány leszek, és... na mind1!!

Kérlek segítsetek!!


2008. szept. 29. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokmindenre magamtól, és újságból(akkor még nem volt internet) jöttem rá.

A mensest, mondjuk elmondta anyum.

Esetleg nézd meg ezt a honlapot, hátha találsz választ a kérdéseidre.


[link]


Sok sikert.

2 gyerekes anyuka

2008. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vicces belegondolni, hogy ez a kérdező már 18 éves.. :D Bocsi, csak nem tudtam magamban tartani :D
2014. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!