Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megkérnétek erre a rokont,...

Ti megkérnétek erre a rokont, vagy bunkóság?

Figyelt kérdés
Az egyik rokon erősen zselézi a haját. Szerintem borzalmas és lenne egy fajta dizájn az esküvőn, amihez különösen nem illik. Szeri.tetek tapintatlanság megkérni, hogy arra az egy napra hanyagolja? (Nem az én rokonom, a párom meg se akarja kérdezni, mert úgyis nemet mondana és még dühös is lenne) Tényleg túlzás ezt kérnem? (őszintén szerintem mindenkinek borzalmas, de Neki különösen, ráadásul nem kis mennyiséget használ)
2016. júl. 25. 21:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Kinek az esküvőjéről van itt szó? Izlések és pofonok. Lehet, hogy tényleg ocsmány, de ha ő így érzi jól magát a bőrében, akkor az az ő dolga. Te sem pakolnál egy doboz zselét a hajadra, ha ő kérne meg, mert neki az a szép..hát nem? Emígy nem tudom, hogy milyen "dizájnt"befolyásol ennyire egy zselézett haj...

?????

2016. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Igen, mert semmi közöd ahhoz, hogy más hogy fésüli/zselézi a haját, ez teljes mértékben magánügye, hhülyén néz ki, az, is.


Mit szólnál, ha pl egy esküvöre menve megkérnének, hogy aznap ne hordj melltartót, és olyan ruhát vegyél fel, amiböl kivan az egész melled, mert így illik az esküvö dizájnjához?

2016. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Legyen mindenki kopasz az esküvőn! Így senki sem fog megsértődni, hiszen ez a dizájn!
2016. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Jajj te drága, ne legyél ennyire felszínes. Már most görcsölsz a tökéletes esküvőre? Így egész nap csak idegeskedni fogsz jelentéktelen dolgokon.
2016. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga, én nem szólnék bele még akkor sem, ha az én saját esküvőm lenne.
2016. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem illik bele a tervbe, ne hívjátok meg!
2016. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem az, hogy bunkóság, inkább rettentő kicsinyes. Nehogymár ne csinálja meg úgy a haját, ahogy neki tetszik, mert a te esküvői elképzeléseidbe nem illik bele. Lol, milyen emberek vannak. :D
2016. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

A ti döntésetek, hogy meghívjátok-e, de ha meghívjátok, ő dönti el, hogyan öltözködik, milyen lesz a haja stb.


Ennek figyelembe vételével döntsétek el, meghívjátok-e. Ha nem, akkor számítsatok rá, hogy sokan meg fogják kérdezni, hogy miért nem hívtátok. Ebből lehet sértődés is, ami sokkal inkább elronthatja a hangulatot, mint a zselés hajú rokon.

2016. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvői design fontosabb, mint hogy jól érezzék magukat a vendégek?

Én nem tudom, miről lehet szó, csak azt tudom, hogy van nálunk egy nagyon életrevaló, 90+-os nagymama. Imádná, ha végre férjhez mennék és az első sorban ott ülne az esküvőn meg a lagziban is sürgölődne, na, ha neki azt mondanám, hogy cicivillantós ruha kell vagy hupilila csíkok a nők hajába, mert esküvői design van, akkor alighanem megkapnám a magamét.... mert igen, fontos, hogy a fiatal pár mit szeretne, de azért a vendégek is számítanak, ejj már.....

Ha a rokon zselézi a haját, akkor zselézi. Lépj ezen túl, ő így érzi jól magát. Semmi baja nem lesz az esküvődnek, ha zselés hajjal vesz részt rajta.

2016. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Roma család, mi magyarok vagyunk. Először és utoljára az esküvőn fognak találkozni a rokonok. Így is várható feszültség, én meg már minden apróságra rápörgök. Az illető elég műveletlen, fáj, hogy a külsejével erre ráerősít majd. Azért fáj, mert ha nem is beszélgetnek az én rokonaimmal, fogok kérdéseket kapni. Ez minden, nem vagyok kicsinyes és nem arról van szó, hogy a zselé nem passzol a székszoknyáról.
2016. júl. 25. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!