Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a családi viszály...

Mi legyen a családi viszály közepette a keresztszülőségemmel?

Figyelt kérdés
A férjemmel keresztszülei vagyunk a sógorom gyermekének. Férjem megcsalt egy évvel ezelőtt és gyermeket is csinált a szeretőjének, most válófélben vagyunk. Sógoromék és anyósomék - bár engem nagyon szerettek - most átpártoltak ahhoz a nőhöz és engem úgy állítanak be, hogy egy frigid vagyok, azért csalt meg a férjem. Anyósom pedig azért pártolt át a nőhöz, mert tudja hogy a fia már engem nem szeret és azt akarja, hogy őhelyette legyen aki gondoskodjon a fiáról. Engem félredobtak, mint egy használt zsebkendőt, pedig az a másik nő még semmit nem tett le az asztalra. Igaz, hogy kijött belőlem a düh és szidtam a férjemet, ezért a sógoromék elmondtak mindenféle frigidnek. Ezek után hogy látogassam a keresztfiamat?

2016. júl. 23. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek, eddig milyen volt a kapcsolat vele? Ha nagyon kicsi még, vagy nem volt annyira szoros a kapcsolat, én hagynám, nem éri meg a feszültséget.
2016. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Válás után szép lassan úgy is félbeszakad a kapcsolat a volt sógorokkal, anyóssal. Keresztszülőnek lenni ma már nem olyan fontos. A gyermek ha nagyobb lesz a volt férjedet fogja keresztapunak és a új párját fogja keresztanyunak hívni.
2016. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
8 hónapos a kisfiú és majdnem minden héten látogattam. Jó volt a kapcsolat.
2016. júl. 23. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyni kell, még nagyon fiatal úgysem fog emlékezni rád.

Illetve miért járnál egy olyan családhoz, akik hazugságokat állítanak rólad?

2016. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon kicsi még,nincs kötődésna részéről ,és nem hsizem hogy szeretnék hogy legyen.
2016. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az előttem szólókat: hagyni kell a dolgot... Semmi értelme látogatni őt, ha az egész családja ellened van. Amúgy is pici még, nem tudja, hogy ki vagy így a hiányodat sem fogja feldolgozhatatlanul érezni.
2016. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha komolyan veszed a keresztanyasággal járó felelősséget (ez elég ritka manapság) megkérdezheted sógorodékat, hogy tarthatnád-e a kapcsolatot a kicsivel, rájuk ugyan nem vagy kíváncsi, amilyen bunkón viselkednek veled, de a gyerek fontos a számodra.Ha nemet mondanak, nyithatsz neki egy számlát pl., valami kis havi összeget rakosgathatsz a nevére, ha nagykorú lesz, megkapja, ill. pár év múlva tarthatod vele a kapcsolatot online pl.

Vagy hagyhatod a fenébe az egészet. A férjed ritka nagy paraszt, nem elég, hogy megcsalt, intim dolgokról nem beszél az ember fűnek-fának, pláne nem hazudozik, a tisztelt családja se különb. Én a port is leverném a cipőmről, ami az udvarukról származik.

2016. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Soha nem értettem, hogy juthat egy kapcsolat eddig, ahol a két ember elméletileg szerette egymást. Kérdező, félre ne értsd, csak érdekel.
2016. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bonyolult. Mindenki feszült most egy másik élethelyzet miatt. Van most épp elég baja mindenkinek.
2016. júl. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!