Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Pár éve együtt...

Mit tehetnék? Pár éve együtt élünk, van két gyermek. Ugymond szakitott velem! De itt marad mert szereti a gyerekeket! (többi lent!

Figyelt kérdés
Teljesen kilátástalan a helyzet,szeretem..csak egy egyszerü doldon felkapta a vizet,és elmondta hogy mi lesz..azóta nem beszél velem,hiába kérdezem nem válaszol..a problémák fél éve tornyosulnak,sokat dolgozik,keveset tudtunk együtt lenni,bár tudom értünk dolgozik.mondta hogy nincs megcsalásról szó,és szeret engem.de mindig felidegesitemés nyugodt életet szeretne!!!segitsetek.
2010. ápr. 16. 09:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
szia, az utolsó válaszadónak..megmondom őszintén én is erre gondoltam hogy találkozhatott valakivel..akivel ugyan nem volt semmi..de rákattanhatott.bár nem igazán van külön..bár most nem rég volt bulizni..azóta kicsit gyanus..de hát nem tudom mi leht.aki őszintén segíteni akr annak nagyon ksözönöm.a megcsasláos történettel kapcsolatbvan,nincs konkrét tünet..amit észrevehe,hogy mehetne.tnék..szóval ezt most feélre kell tennem.meg megemlitettem neki,hogy lehet hogy van valaki,persze tudom ha lenne sem mondaná hogy persze hogy van..ha még.(a gyanussággal kapcsolatban arra gondoltam én is hogy van valami és azért keresi bennem a hibát.egyébként nekem konkrétaan nem mondta hogy mi a baj..mert nem beszélünk,jelenleg sem.(és persze nagyon cssaládcentrikus,fiatal kora ellenére.)))köszönöm,hétköznapi tanácsokat szeretnék..amiből tanulhatok..vagy máshogyan látjátokugye mert nem vagytok benne..nagyon köszke
2010. ápr. 17. 09:58
 12/13 anonim ***** válasza:
10:32-es vok. Azért gondolom így, mert velem fillérre ugyanez történt, csak nekünk nem volt gyerekünk. Szakított velem ilyen-olyan okból, de nem költözött el. Mint utóbb kiderült érzelmileg már másnál volt elkötelezve, aztán össze is jött a lánnyal. Elküldtem, hogy költözzön a másikhoz. Hát egy kiló sót nem ettek meg együtt. Azóta férjhez mentem (máshoz) és boldog vagyok. Ő nem nősült meg, ide-oda csapódik (jóval elmúltunk 40 évesek).
2010. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
szia,köszönöm ..akkor nálatok jól alakultak a dolgok..végülis.remélem mi együtt maradunk..és kiderül mi a legnagyobb gond,tudni kell hogy a párom (volt párom) nagyon makacs önfejü tipus..(egyébként régebben igen csak sokat csajozott,lehet hogy az hiányzik neki)
2010. ápr. 17. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!