Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Pár éve együtt...

Mit tehetnék? Pár éve együtt élünk, van két gyermek. Ugymond szakitott velem! De itt marad mert szereti a gyerekeket! (többi lent!

Figyelt kérdés
Teljesen kilátástalan a helyzet,szeretem..csak egy egyszerü doldon felkapta a vizet,és elmondta hogy mi lesz..azóta nem beszél velem,hiába kérdezem nem válaszol..a problémák fél éve tornyosulnak,sokat dolgozik,keveset tudtunk együtt lenni,bár tudom értünk dolgozik.mondta hogy nincs megcsalásról szó,és szeret engem.de mindig felidegesitemés nyugodt életet szeretne!!!segitsetek.
2010. ápr. 16. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menjetek jógázni az nyugtat.Tényleg kevés az info, így nem lehet tanácsot adni.
2010. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel idegesíted őt fel?
2010. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Családterápia, szakértő, külső segítség, moderált beszélgetés, mediátor.


Mivel benned látja a saját problémája gyökerét, ezért mindenképp be kell vonnotok valakit, ha megoldást akartok, mert tőled nem tudja elfogadni. Ez lehetne ismerős is, de nem szerencsés, mert ha elfogult is tudna maradni, akkor is megvádolná valamelyik, vagy idővel mindkét fél az elfogultsággal. Ezért én a szakértőre szavaznék. (Sajnos az meg pénzbe kerül, de hát ez neki munka, amit meg kell fizetni, különben senki nem csinálná.) Vannak pszichológusok, akik vállalnak ilyet, olyanról is hallottam, hogy több pszichológus együtt vállal ilyet. (Ez persze még drágább.) :(


Az ismerőseim körében egy ilyen volt, ők sajnos(?) végül szétmentek, de barátok maradtak, mindent meg tudtak beszélni ami a gyerekekről szólt. (ikerlányaik vannak) :)


Megjegyzem, valójában mindenki magát képes csak "felidegesíteni". Mások erre képtelenek, támadhatják ugyan a "gyenge pontjait", de ha az illető erős, és nem akarja, akkor az úristen se tudja kihozni a sodrából, mert ez benne van, belül, és kívülről nem kontrollálható. Azonban természetes, hogy vannak gyenge pontjaink, amikre érzékenyek vagyunk, és könnyen kijövünk (mi magunk) a béketűrésből, ha ezeken keresztül fájdalmat okoznak nekünk. Ez azonban csak annyit jelent, hogy ott önismereti tennivalónk van, olyan sebet szereztünk valahol/valamikor oda, ami még nem gyógyult be, azért fáj. Sokszor ezek nagyon áttételesek, így nehéz megtalálni a valódi okot, hogy miért idegesít a zöld szín, vagy miért félek a macskától? (Most hülyébb példa nem jutott eszembe...)

2010. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Miben segítsünk? 2 gyerekes felnőtt ember vagy, oldd meg a problémáidat.Senki nem lát bele az életedbe,amit leírsz,csak egy darab.
2010. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg a nyugodt életet már nem veled képzeli el. Csak még egy kicsit kivár.
2010. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha sokat dolgozik,akkor nyilván már fáradt,amikor hazaér.Te pedig fölölsleges dolgokkal piszkálod.Nem értem,hogy miért képzelik azt egyesek,hogy a nők csupa angyalok,a férfiak pedig ördögök? Benned is sok a hiba,ezen gondolkozz el.Változtass ezen a gyerekek érdekében.Beszéljétek meg a gondjaitokat,ha már egy kicsit megnyugodott a párod.
2010. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10:09!Azt miből szűrted le,hogy sok benne a hiba?
2010. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igazság szerint megint elkezdjük gyártani a teóriákat, hogy ki a gaz és aljas ebben a kapcsolatban...csak a "Miért"eket kellene tudni... Kérdező, ez így kevés, segíts nekünk légyszi, mielőtt kikiáltják hogy te egy élősködő primitív nőszemély vagy (látatlanban)
2010. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Sztem valami nem stimmel a férjednél. Biztos, hogy nincs harmadik? Lehet, hogy fizikailag nincs, de lehet, hogy lelkileg igen. Szerintem beleszeretett valakibe és húzza az időt, nem tudja mit csináljon, vagy a nő nem viszonozza az érzelmeket. Nem megijeszteni akarlak, de ez tipikusan az a viselkedés, mikor az egyik fél a másikat hibáztatja a saját boldogtalanságáért, mintha a másik fél zavarná őt, útban lenne neki.
2010. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm azért mindenkinek..szerintem ebbe a hibába akárki beleeshet..akinek van két pici gyermeke..az egyik két éves a másik fél éves..a nagyobbik,nagyon eleven..fáradt vagyok estére.eléggé...nem mentegetőzöm tudom hogy más is ezt csinálja,ez természetes a gyerekeimér..csak egy héten szó szerint 1 napot vancsak otthon,amikor többször otthon van akkor meg alszik...és azt szeretném hogy velem is foglalkozzom,a gyerekekkel nagyon foglalkozik,erre panaszom nem lehet..ja igen a kritikus 6 év után vagyunk,6és fél éve vagyunk együtt..ennek lehet hozzá valami köze? tapasztalatokat várnék.senki nem azt mondta hogy hibást keressetek..nem arról van szó,tanácsot kérnék..én már egy idjee mondtam neki hogy beszéljük meg a dolgokat,de ugymondarra sem volt idő...csak aáltalábanmi9ndig mondta hogy ne hari,bocsi,megváltozom,szeretlek..kb ennyi.remélemmindenree válaszoltam..megnézem és válaszolok.kisvárosban lakuk..szóval a acsaládterápia szerüség nem tudom hogy mennyire megoldható.de majd utánanézek..azóta sem beszélünk,de nem is veszekszünk..most érdekes módonmindenben segít...és amit irtatok is,hogy sok hibám van...hát az kövezzen meg elöször akinek nincsenek hibái,és tökéletes..ugy gondolom azilyen ember..nincs,nem létezik!!! tudom hogy kompromisszumokra van lehetőség..ez fontos..meg a beszélgetés.csak ő is fáradt meg én is..ő szeretne pihenni,én meg több figyelmet szeretnék.de ez érthető.nem is tudunk elmenni nagyon sehova..ha éppenitthon van,amivel esetleg elcsusztam amig nem volt itthon...abba az egy napba csinálom meg.és ő közbe a gyerrekekkel van.nem egyszerü.sokmindenkinek a párja este 6kor ér haza mondjuk és mondjuk hétvégén vagy ünnepekkor itthon van.tudom hogy meg kell értenem hogy értünk dolgozik,hagyjam pihenni..de nőnek szeretném érezni magam..meg megint nagyon boldobnak.jah amikor itthon van,akkor mondom neki hogy fiigyázzon a gyerekekre,vagy éppen valami férfi munkáb csináljon...ami már régóta várja.de az is előfordul hogy néha elmegy bulizni..és ő ki ktud kapcsolódni..de én nem nagyon.és nincs sok segítségem...napközben nem is tudom őket egyszerre elaltatni..szóval akkor sem tudok pihenni,éjszaka többször fel kell kellnek a kicsihez.mivel ciciztetem.és felkel.kb ennyi szeretném megoldani a dolgokat,tanácsot szeretnék..mivel keveset van iththon a cssaládterápia dolgot nehezen tudnánk meogdani..gyerekeket addig hova tesszük? meg gondfolom sokat kéne menni,meg sok pénzbe is kerülne..meg abba az egy szabadnapba..ugymond veszekedjünk..??ja igen a horoszkópunkba lehet valami probléma? ha valaki tudna ehhez hozzászólni,megkösszönném azt is.02.19én,00óra 30kor..elméletileg igy halak vagyok,de fél óra választ el a vizöntőtől a párom pedig skorpió(én patkány vagyok,ő pedig tigris)ha jól emlékszem..assszem leirtam mindent.
2010. ápr. 17. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!