Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a gyermeku...

Mit lehet tenni, ha a gyermekunket folyamatosan a sineken viszi keresztul az apja?

Figyelt kérdés

Nincs gyalogos atkelohely azon a reszen, 10 perces kerulovel azonban megoldhato lenne.

Elvaltunk es nem tudok ra hatni, hogy ez veszelyes. Minden evben elutnek ott valakit.


2016. júl. 15. 14:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Koszonom a Gratulaciot kedves kerezo, ezuttal lenne egy kerdesem: Te hogy mennel at egy utszakaszon ahol parhuzamosan halad a vasut es a megyei ut, semmi jelzes az autosoknak, csupan egy poros kis letero a sinen at, neked meg minden nap ott at kell menned szinte barmiert?

Ja varj, te inkabb 10 percet, vagyis kb 1.3 km-et gyalogolnal plusszba...

2016. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg nem ugyanaz a kettő.

Nézd meg, hogy évente hány gyalogost üt el autó, és hányat vonat.

Rá fogsz jönni, hogy az utca sokkal veszélyesebb.

2016. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

Megkapta a láthatást az apa mi?

Kellenek az okok a feljelentésre.

Nem tehetsz semmit, pont. :)

2016. júl. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
39%

A szokásos elvált nő, aki mindenáron megpróbál belekötni az exébe.

Ilyen, ha unatkozik otthon a sárkány!

2016. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
5%

A mi városunkban is mindenki a síneken megy át,mert NINCS más választás,se fölül-se aluljáró nincs

Még ha a közértbe kell leugrani egy apróságért,még akkor is a sineken kell átkelnünk!

Ha lenne más lehetőség akkor nyílván azt használnánk,de nincs,így az emberek megtanúltak magukra vigyázni!

A gyereknek megtaníthatod,hogy nemenjen át a síneken,befolyásolhatod ebben,ameddig kicsi:) aztán úgyis ott fog átmenni ahol akar ,ha tetszik neked, ha nem!

Megkell a gyereknek tanítani,hogy hogyan vigyázzon magára és akkor semmi baja nem lesz!

Ezért kár pereskedni!

De csináld ahogy akarod,én megértem azt hogy aggódsz a gyermekedért!

:)

2016. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

A síneken, kijelölt átkelőhelyen kívül szabálytalan és veszélyes átkelni, a Kérdezőnek igaza van, nem tudom, mit nem lehet ezen megérteni?!


Nem, itt és ahogy ír, úgy látszik nem belekötni akar az exébe, nem erről van szó. Mindenesetre bizonyítania kellene szerintem, mert bemondásra nem lehet mit tenni.


Le kellene fényképezni őket, ha beszélgetéssel nem lehet rávenni a férfit, hogy az átkelőhelyet használja! De mindenek előtt oda kellene menni, ahol át szoktak így kelni és fizikailag nem átengedi őket szabálytalanul a síneken szerintem.


Azt bárki mondhatja, hogy xy szabálytalan, ha nincs bizonyíték. Egyébként a rendőrök, még képesek és oda is állnak az adott helyre az adott várható időintervallumban és tetten is érik a szabálytalankodót.


A gond az, hogyha látja a rendőrt, akkor nem teszi meg éppen, viszont, ha nem látja, akkor meg átmegy. Ezért lenne jobb, ha lenne erről egy - két fényképed...


Magánnyomozó?

2016. júl. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!