Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell folyamatosan bántani?

Miért kell folyamatosan bántani?

Figyelt kérdés
Van egy kis feleslegem tisztába vagyok vele tudom jól nem kell folyamatosan csesztetni.Anyum és a tesóm na meg papám folyamatosan viccelődnek az alakommal ami nekem rohadtul rosszul esik már rájuk szóltam,de süket fülekre találok és újra kezdik. Probálok csinosodni de nem olyan könnyű fogyni sec perc alatt ennyi idős korban nem is tesz jót a szervezetnek.Engem nem annyira zavar a súlyom de azért ha tehetem mozgok. Csak már rohadtul unom,hogy fikáznak és nem szálnak le az alakomról.
2016. márc. 4. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Legalább neked olyan problémád van ami ellen tehetsz. Valakiket olyan probléma miatt cikizik amiről nem alapból nem is tehet, de még ellene tenni sem tud. Na az a szörnyű!


Ne foglalkozz ezekkel az emberekkel. Kit érdekel mit mondanak. Saját boldogságod ez ne befolyásolja. Csak egy életed van. Folytasd a sportot, majd idővel jobb lesz.

2016. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Térdeld arcon őket :)
2016. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kis felesleged?

Hörr.


Mennyi az a kicsi?

2016. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell nekik magyarázni a szintünkön. Próbálok lefogyni de csak lassan megy. Ha zavar, hogy nézek ki fizesd ki a plasztikai műtétet. Általában néma csönd lesz ilyenkor.
2016. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!