Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így ha szeret?

Miért viselkedik így ha szeret?

Figyelt kérdés
A párom csak heti talán 1(havi pár alkalommal) van olyan bújos hangulatban.Amikor napközben sokszor felhív, bókol, ölelget, puszilgat.De van amikor a nap egy szakaszában ilyen aztán olyan mintha kicserélték volna.Vitatkozik, megsértődik vagy olyan "furin"szól hozzám.Mint ha megbántottam volna, vagy szeretne(pedig az tuti h. szeret, együtt élünk és tervezgetjük a közös jövőt).Persze néha nekem sincs kedvem beszélgetni vagy egész nap csóklgatni a másikat,de én szinte minden percben arra vágyom h. együtt legyünk, h. végre beszéljünk. De neki olyan ritkán vannak ilyenei. Azt mondja szeret velem lenni, de napközben ha unatkozik van h. inkább megbeszéli a haverjával h. fussanak össze meló után.Tudom néha kellenek a barátok ,de mért van az h. én inkább vele akarok lenni és vele érzem jobban magam mint mással, ő meg úgy van vele h. úgy is együtt élünk akkor nemkell minden szabad időt együtt tölteni stb.
2010. ápr. 14. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert te nőből vagy ő meg férfiból.
2010. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit sok vagy neki. Ő magányosabb típus. Foglald el magad mással, ne csak azt lesd hogy mikor ad egy kis szeretetmorzsát. Ha ettől nem változik meg, és te még így is hiányolod a közeledését, akkor nem vagytok összeillők.
2010. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én bezzeg ölelgetem az enyémet, neki meg az a sok. Hogy a p*csába osztják a lapokat ott fenn? (36/F)
2010. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát cseréljetek!:D
2010. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:D

Nem akarom lecserélni,mert szeretem és eddig úgy tűnik ő az igazi.Persze nem vagyunk egyformák. De én jobban igénylem ha kimuttaják a szeretet mint az h. csak tudom h. szeret. Én szeretek ölelkezni, simogatni és ez szeretem visszakapni is.

De mondom azért vannak amikor én sem vagyok olyan bújos,de az olyan ritka mint az h. van a páromnak ilyen napjai.

Hát ez van.Igaz már lassan 1,5 éve vagyunk együtt és majdnem a kezdetektől fogva együtt élünk, szóval lehert ő már nem igényli annyira.

2010. ápr. 14. 12:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Na meg tegnap is. Reggel csak úgy a nagy semmibe küldött egy sms-t, h.mennyire szeret és hiányzom.Délben amikor meg hívtam akkor meg egyszerűen nem lehetett vele beszélni, mert nem volt kedve és ideges volt h. minek keresem amikor úgysem hall semmit.(de ez nem mindig van így van amikro ő maga hív fel)Szóval nagyon hullámzó egyéniség.
2010. ápr. 14. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ilyen, mert ő más személyiségtípus. Szerintem észre sem venné, ha nem mondanád neki, hogy Neked gondod van a viselkedésével. Lehet, hogy őt meg az állandó bújásod zavarja. Van ez így. A lényeg a toleranciában van.
2010. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ha épp nem akarja h.csókolgassam vagy simogassam. De a kezemet mindig figja, puszikat mindig ad és kér, csak nem mindig beszél olyan szerelmesen hozzám és nem bókol,pedig tudja h. szeretem csak erre az a válasz h. azért nem csinálja sokszor, nehogy megszokjam és akkor ha majd bújos akkor jobban örülök neki(de ez szerintem csak egy "lerázós"szöveg).Szeretkezni ettől függetlenül szoktunk(olyankor bújos, csak előtte meg utána nem mindig, ha van szex.)
2010. ápr. 14. 13:13
 9/10 anonim válasza:

Ennek a kérdésnek igen egyszerű a megválaszolása.

NEKTEK nőknek az égvilágon semmi más nem tud problémát okozni a férfin kívűl,mivel a többi dolgot (amivel nektek is szintén foglalkozni KÉNE,vagy legalább érteni hozzá)nagy ivben letojjátok.Kivéve a sminket-rúzst,meg amindeféle picsi-pacsulit.


Amit persze rohadtul nem értek,mert ugye ki vagytok csípve,mint diszóvágáskor a véreshurka bél,de ha egy hapsi odalép hogy meg akar dugni,fel vagytok háborodva.


VIszont, a férfiaknak ezért cserébe a hőn áhított NŐ mellett sajnos ezekkel a napi tennivalókkal is foglalkozni kell.

Ezért néha a NŐ úgyérzi hogy le van tojva.Ennek ennyi az oka kérem szépen.


Vagy pedig félrekufircol.

2010. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az a piperkőc.Csak néha sminkelem magam, ha épp olyan a kedvem és én többször akarok sexelni,mint ő.Nem csal meg,mert együtt lakunk+együtt is megyünk haza.Ha lógna a munkából arról tudnék.
2010. máj. 21. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!