Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret a férjem?...

Már nem szeret a férjem? Talán lehet valakije? Furán viselkedik, ez mire utaló jel?

Figyelt kérdés
A férjem állandóan csak szid ha itthon van.Mind a külsőm mind a belsőm.Mindenben csak a hibát keresi.Semmi sem jó neki.Egy évben kb kétszer vagyunk úgy együtt.Talán szeretője van enki évek óta? Amióta meg az új munkahelyén dolgozik, akkor olyan feldobódva megy dolgozni reggelente, mintha szórakozni menne.Itthon meg utál lenni.Mindig csak hazajön eszik és gagyog egyet a kisfiunknak, és aztán meg alszik 2 órát aztán meg megy ide meg oda.Soha nem tudom hogy hol van mindig azt mondja a dolga van.A tízéves évfordulónkra egy szál virágot nem kaptam tavaly, pedig megajándékoztam tavaly egy gyermekkel.Ez a hála.:( Szóval nem tudom, olyan mintha utálna.Már mondtam neki, hogy ha nem teccik a pofám, akkor váljunk el, de ő azt mondja szeret, de nem hiszek neki, mert régen nem így viselkedett, meg régen azért volt rendszeres nemi életünk.Most meg azt mondja mindig, hogy fáradt.Elég fura.Meg hirtelen feltűnően el kezdett magának ruhákat vásásrolni, meg új parfümöt is vett.Érdekes.Talán megcsal?De akkor mért nem akar elválni?Talán házi cselédnek néz?
2009. máj. 25. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Gyanús.

Szerintem el kéne mennetek valahova kettesben és átbeszélni ezt a témát.

2009. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Ez csak az én véleményem, ne bántódj meg:

Igen, megcsal. Azért nem akar válni, mert akkor osztozni kellene pénzen, gyereken, satöbbin. Te nem cirkuszolsz, beletörődsz, ott van a gyerek is, cselédkedsz is (kaja, rend, tisztaság van), akkor minek akarna válni? Jó ez neki így teljesen.

2009. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is igaza van a 22.30-asnak.
2009. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Magam is megcsalásra gyanakodnék. A jelek elég egyértelműek. Könnyen lehet, hogy amennyiben van is valami biztató liezonja, oda egyenlőre nem mehet valami ok miatt, ezért "utazgat" hazúról. Meg kényelmes is otthon mosatni és étkezni. Kérdezd meg, mikor érne rá és üljetek le megbeszélni a jelent és a jövőt. Kérd meg, hogy legyen őszinte, mert neked ez a legfontosabb. Előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból, csak légy diplomatikus.
2009. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarja megbolygatni a status quo-t. Valszeg van neki valakije (de lehet, hogy csak haverozik), lehet hogy rég lemondott arról, hogy veled még jó lehet. Menekül a szemrehányások elől.
2009. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

Sya mit is irjak ?Elkeseríteni nem akarlak inkább biztatni probállak,bár nehéz pár dolgot tudni kéne rólad...Hát a kérdésedre válaszolva 80%,hogy megcsal....a férfiak soha nem fáradtak a sex-re azt inkább a nök szokták mindani:DHa ruhákat parfümöt vesz és boldogon jár melóba az meg már tényleg gyanus,söt az is lehet,hogy a munkahelyén van a nő.És azt hidd el,hogy szeret te vagy a felesége gyereke anya.Csak sexuálisan már nem tart vonzónak....én véleményem szerint lehet meghíztál szülés miatt stb.Tenned kellene azért,hogy változzon.A kiabálás stb pedig azért van a férfiak ilynek ha nincs sex,de ha az rendben van kenyérre lehet öket kenni.Figyelj oda a külsödre jobban,és kezdemyényezz az ágyban te.Pl.ő már alszik te meg szépen elkezded kényeztetni simogatni.......éppen ott....:-)

Sok férjnek az hiányzik,hogy a nő kezdeményezzen.És nem kell róla beszélni minden legyen spontán.Sok sikert.26/L szintén férjnél.

2009. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyértelműnek tűnik számomra, hogy megcsal. Én azt mondom, kérdezz rá egyértelműen, állíts olyan helyzetet, ahonnan nem tud elmenekülni! Próbáld meg lebuktatni (persze a jó ízlés határain belül, ne fordulj ki magadból a "nyomozás" során)!

Én egyébként ilyen viselkedés láttán megcsalád nélkül is elválnék tőle, mert ez nem közös élet, csak egymás mellett létezés. A gyereknek is jobb lesz, ha nem ezt látja otthon, hogy apu úgy viselkedik anyuval, mint egy házicseléffel, ott alázza meg, ahol csak tudja, közben meg bizonygatja, hogy szereti. A gyerekek nagyon hamar meg tudják érezni, ha valami nincs rendben: most még talán sérülések nélkül tudnátok megszabadulni ettől a kellemetlen helyzettől.

2009. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy egy régi szerelmem megjelent a színen, és nem tudom, hogy mit kezdjek vele, olyan kedves velem mindig bókol ha találkozunk, és a fiammal is olyan barátságos.Neki is van egy gyereke egy lánya.Meghalt szegénynek 1.5 éve a felesége, véletlenül futottunk össze az utcán és eegyszerűen azóta nem megy ki afejemből.Talán a rossz kapcsolatom miatt gondolok rá annyit.Mostmár tartjuk a kapcsolatot,telefonon, meg msn ezünk, lelkiekben ő nekem az álompasi, de a férjem szeretem még, de ez a mi vele megy évek óta ez kín szenvedés.Szerintetek lépjek és haggyam el a férjem?Mert már sokszor meg akartam beszélni vele a problémákat, de egyszerűen elmenekül előlem.
2009. máj. 25. 22:47
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól látod,a férjed Téged házicselédnek használ.

És ki mossa vasalja az új cuccait?Ki főzi amit megeszik?

Szerintem ha nem hajlandó leülni megbeszélni veled a dolgaitokat,akkor okozz neki egy kis meglepit azzal,hogy sajnos nincs mit enni mert Te nem készítettél hanem csavarogtál,tiszta ruha sincsen sajnos mert nem volt időd mosni vasalni...stb...

Tuti van valakije,főleg ilyen házas élet mellett.

És így már egyáltalán nem csoda,ha felkelti a Te érdeklődésedet is más férfi.

Tisztázzátok a dolgaitokat,aztán ha nincs más megoldás váljatok el.Így nem érdemes együtt élni.ez senkinek nem jó.De szerintem az exeddel csak utána kezdj kapcsolatot,ha a házasságod már lezártad.

Minden jót,sok sikert.

2009. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképpen próbálkozz ezzel a régi ismerőssel, a férjed felejtős
2009. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!